Autor: Agnieszka Zwolan

Redaktor prowadząca "Nowej Sprzedaży"

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Budowanie relacji między firmą a nowo zatrudnionym pracownikiem jest naprawdę ważne

Wywiad z Joanną Berendt i Agnieszką Kozak, autorkami książki Dogadać się z innymi.

Czytaj więcej

Zastanów się, dlaczego klient ma od Ciebie kupić

Wywiad z Rafałem Błachowskim, trenerem i właścicielem w Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego Błachowski i Partnerzy.

Czytaj więcej

Biznes to ludzie, a ludzie to relacje

Wywiad z Joanną Malinowską-Parzydło, executive partner w firmie doradczej Younicorn, autorką bestsellera Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą oraz innowacyjnej książki Zespół wygrany czy przegrany? W co grają ludzie w firmach.

Czytaj więcej

Omnichannel to sprzedaż oparta na podążaniu za klientem

Wywiad z Marcinem Makarewiczem, pełniącym funkcję Chief Sales Officer w ASAP CARE 24.

Czytaj więcej

Coraz więcej płatności, coraz mniej gotówki?

Wywiad z Piotrem Wasiem, dyrektorem zarządzającym Ingenico na Europę Wschodnią.

Czytaj więcej

Sprzedaż jest profesją

Wywiad z dr Grzegorzem Radłowskim, doradcą strategicznym w zakresie sprzedaży i operacji, trenerem, mentorem, coachem biznesu i autorem premierowej książki Mądrość mentoringu, inteligencja coachingu. Sprzedaż i skuteczność menedżerska w stylu mentoringowym i coachingowym.

Czytaj więcej

Stawiamy na digitalizację procesów i budowanie trwałych relacji z klientami

W związku z motywem przewodnim tego numeru postanowiliśmy dowiedzieć się, jak budować długotrwałe relacje w branży budowlanej. Zapytaliśmy o to Marcina Szczygła, który zna się na tym jak mało kto, gdyż w firmie SIG Sp. z o.o. pełni funkcję prezesa… od 20 lat!

Czytaj więcej

O nauce języków, efektywnej sprzedaży i o tym, jak odróżnić asertywność od manipulacji

Dr Mateusz Grzesiak, którego 17. książka pt. Fast Languages. Szybka nauka języków obcych niedawno ukazała się na rynku, nie ma wątpliwości, że każdy może w krótkim czasie opanować podstawy języka. Warunek? Codzienna i systematyczna nauka, powtarzanie przerobionego materiału, przełamanie lęku przed mówieniem.

Czytaj więcej

"Bądź liderem! 2.0" - recenzja


Dwadzieścia pięć lat temu John C. Maxwell opublikował książkę Bądź liderem! (tytuł oryginału Developing the Leader Within You), która zmieniła sposób myślenia o przywództwie i pomogła milionom czytelników rozwijać u siebie cechy skutecznego lidera. Teraz Maxwell odświeżył tę rewolucyjną książkę, zawierając w niej spostrzeżenia i praktyki, których nauczył się podczas tego burzliwego ćwierćwiecza!

Czytaj więcej

"Świat na TAK!" - recenzja


Robert Cialdini - jeśli nie znasz tego nazwiska, to koniecznie musi się zmienić. Autor klasycznego dzieła pt. "Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka" jest współautorem kieszonkowego poradnika, który Wam prezentujemy. "Świat na TAK! Zdobywaj przyjaciół, zyskuj pewność siebie i skutecznie przekonuj innych" R. Cialdiniego, N. Goldsteina i S. Martina to mini-podręcznik, dzięki któremu zwiększysz swoje szanse na to, by Twoje prośby czy żądania były spełniane.

Czytaj więcej

"Zrobione! Naucz się kończyć to, co zacząłeś"


Masz tendencję do "słomianego zapału"? Nie potrafisz doprowadzić do końca rozpoczętych zadań? Otwierasz lub rozwijasz swój biznes i planujesz regularnie zamykać swoje projekty, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? A może po prostu chcesz, aby Twoje postanowienia noworoczne w końcu zostały zrealizowane? Ta pozycja jest dla Ciebie!... i dla nas wszystkich. :)

Czytaj więcej

III Konferencja Skuteczna Sprzedaż

Zastanawiasz się, jak można dobrze poznać klienta i zbudować z nim relację? A może traciłeś ważnego kontrahenta i chciałbyś ponownie nawiązać z nim kontakt, ale nie wiesz, jak do tego podejść? A już na pewno - planujesz przedłużać owocne kontrakty roczne na kolejny rok? Tym i wielu innym kwestiom poświęcamy naszą Konferencję! 

Czytaj więcej