Dołącz do czytelników
Brak wyników

Efektywna komunikacja , Skuteczna komunikacja

6 maja 2019

"Świat na TAK!" - recenzja

259


Robert Cialdini - jeśli nie znasz tego nazwiska, to koniecznie musi się zmienić. Autor klasycznego dzieła pt. "Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka" jest współautorem kieszonkowego poradnika, który Wam prezentujemy. "Świat na TAK! Zdobywaj przyjaciół, zyskuj pewność siebie i skutecznie przekonuj innych" R. Cialdiniego, N. Goldsteina i S. Martina to mini-podręcznik, dzięki któremu zwiększysz swoje szanse na to, by Twoje prośby czy żądania były spełniane.


Pierwszym i niewątpliwym atutem tej książki jest jej rozmiar - zmieści się do torebki czy nesesera każdego z nas! Kolejnym - praktyczny układ jej treści. Poradnik składa się z 21 krótkich rozdziałów, a każdy z nich zaczyna się myślą przewodnią i kończy się podsumowaniem, które nie jest tylko skrótem przeczytanej przed chwilą treści, lecz zawiera także jakiś przykład z życia wzięty lub zadanie do wykonania.
Jednak największym walorem tej pozycji jest oczywiście jej przekaz. Nie będziemy tu zdradzać szczegółów zawartych w treści, ale bardzo nam się podoba, że Autorzy wielokrotnie podkreślają, że polecanych technik i strategii sprzedaży używać tylko w określonych sytuacjach i zawsze w sposób etycznie nienaganny :) A przecież wiadomo, że to nigdy nie jest tak, że ktoś nie potrzebuje Twojego produktu lub usługi - on po prostu jeszcze nie wiem, że potrzebuje, i Ty po lekturze tej książki mu to uświadomisz!

Książkę kupisz tu: www.mtbiznes.pl/b2392-swiat-na-tak.htm 

***

Noah Goldstein, Steve Martin i Robert Cialdini są wybitnymi badaczami, ekspertami w dziedzinie sztuki wywierania wpływu i perswazji. Wspólnie są autorami książek "The small BIG" [wyd. pol. "Mała WIELKA zmiana"] oraz nominowanej do Royal Society Prize "Yes! 60 secrets from the science of persuasion" [wyd. pol. "TAK! 60 sekretów nauki perswazji"], która stała się międzynarodowym bestsellerem.    

Przypisy