Autor: Redakcja

.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Wakacje 2024 w Polsce. Zobacz gdzie warto pojechać

Planowanie wakacji to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy szukasz idealnego miejsca na relaksujący wypoczynek. I chociaż w Polsce w wielu miejscach można podziwiać piękne nadmorskie krajobrazy, liczne opcje sprawiają, że ciężko zdecydować się na coś konkretnego. Z pomocą tego przewodnika dowiesz się, gdzie warto spędzić wakacje w Polsce w 2024 roku i na co zwrócić uwagę. Przygotuj się więc na przyjemne czytanie i razem z nami zorganizuj niezapomniany wypad nad morze.

Czytaj więcej

Analityka w e-commerce - co warto badać?

Analiza danych w sklepach internetowych to podstawa prowadzenia udanego biznesu online. Nawet wtedy, gdy wszystko idzie w porządku i pojawiają się regularne zyski, nie należy zaniedbywać optymalizacji, bo dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiednio wcześnie zareagować na pierwsze objawy kryzysu lub lepiej wykorzystać zasoby, którymi dysponujemy.

Czytaj więcej

Okna plastikowe czy okna aluminiowe?

Wybór między oknami plastikowymi a aluminiowymi to jedna z kluczowych decyzji podczas budowy domu lub jego remontu. Każde z tych rozwiązań ma swoje unikalne zalety, które wpływają na komfort użytkowania, efektywność energetyczną, a także estetykę budynku. Decyzja ta może mieć długofalowe konsekwencje, dlatego warto dokładnie rozważyć wszystkie aspekty. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej obu opcjom, aby ułatwić Ci wybór najlepszego rozwiązania dla Twojego domu.

Czytaj więcej

Livespace - polski CRM z rundą na 10 mln złotych rusza na podbój Europy

Livespace, wiodąca platforma CRM dla małych i średnich firm w Polsce, ogłasza zakończenie kolejnej rundy finansowania, w ramach której pozyskała 10 milionów złotych. Głównym inwestorem w tej rundzie jest fundusz INVentures. Inwestycja zostanie wykorzystana na dalszy rozwój produktu, skalowanie infrastruktury oraz procesów, które umożliwią ekspansję na nowe rynki europejskie.

Czytaj więcej

Przełomowy benefit dla pracowników Supreme Energy. Czy spółka z sektora OZE wstrząśnie rynkiem mieszkaniowym w Polsce?

Supreme Energy, dynamicznie rosnąca firma sprzedażowa, jako pierwsza na rynku wprowadziła rewolucyjny benefit, w ramach którego wybuduje domy dla swoich doradców energetycznych. Spółka zadeklarowała wybudowanie i przekazanie na własność domu każdemu handlowcowi, który podpisze określoną liczbę umów i przepracuje w firmie min. 5 lat. Benefit „Your Supreme House” jest sposobem na obniżenie rotacji w zespole sprzedażowym i pierwszą inicjatywą prywatnej firmy, która rozwiązuje problem finansowania zakupu nieruchomości w dobie 30%-owych wzrostów cen mieszkań.

Czytaj więcej

Leasing czy wynajem długoterminowy samochodu - co wybrać?

Leasing i wynajem długoterminowy to obecnie dwie najczęściej rozważane przez przedsiębiorców sposoby finansowania firmowej floty samochodowej. To, którą z nich ostatecznie wybierzemy, jest bardzo indywidualną kwestią – zarówno leasing, jak i auto na abonament posiadają bowiem swoje niewątpliwe zalety, które mogą okazać się tymi decydującymi. Zanim więc podejmiemy decyzję, warto poznać bliżej każdą z tych usług oraz poznać ich najważniejsze atuty.

Czytaj więcej

Czy na rynku publikacji artykułów sponsorowanych jest jeszcze miejsce na nową platformę? 7Link proponuje optymalizację kosztów link buildingu

Nie każdy produkt czy usługa musi być rewolucją, innowacją i wywracaniem stolika. Ba, w zasadzie nawet nie może. Natomiast na pewno rynek pozostaje otwarty na alternatywy dla obecnie istniejących rozwiązań, jeśli wnoszą one jakąś wartość dodaną. Tym bardziej, gdy jest ona mierzalna w jednym z najbardziej interesujących nas aspektów – w kosztach.

Czytaj więcej

Torby reklamowe jednym ze sposobów na skuteczny marketing

Zastanawiasz się nad rozwojem swojej marki i nad tym, jakie rozwiązania marketingowe powinieneś zastosować? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do przeczytania naszego krótkiego poradnika dotyczącego reklamy na torbach ekologicznych. Dowiesz się z niego, czemu tak wiele firm decyduje się na tego rodzaju działania.

Czytaj więcej

Inspirownik – lekcja otwartości od IKEA

Inspirownik – to publikacja poświęcona zatrudnianiu osób z doświadczeniem uchodźczym i migracyjnym, przygotowana przez IKEA Retail w Polsce. Porady do Inspirownika zostały zebrane m.in. podczas cyklu spotkań w formule okrągłego stołu, z udziałem innych organizacji oraz na bazie doświadczeń z programu IKEA “Liczą się umiejętności!”.

Czytaj więcej

Agencja SEO – czym się zajmuje i dlaczego jej potrzebujesz?

Widoczność w wynikach wyszukiwania Google zależy od wielu czynników. Dzięki podjęciu odpowiednich kroków możesz pozyskiwać ruch z SERP-ów (Search Engine Results Page). Pokonanie konkurencji wymaga jednak odpowiedniej strategii i wiedzy. Jeśli chcesz osiągnąć wysokie pozycje w Google, potrzebujesz ekspertów, czyli agencji SEO. Czym dokładnie zajmuje się taka firma?

Czytaj więcej

Ideo Force organizuje 7. edycję Konferencji Lunch z e-commerce!

Agencja e-marketingu i e-commerce Ideo Force organizuje 7. edycję Konferencji Lunch z e-commerce, która tym razem odbędzie się pod hasłem: „Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce”. Wydarzenie odbędzie się już 8 września w Warszawie.

Czytaj więcej

O biznesie na światowym poziomie. Impact’23 coraz bliżej

Już w maju biznesowe i technologiczne serce świata będzie bić nie w Nowym Jorku czy Londynie, ale w Poznaniu. To w stolicy Wielkopolski będziemy dyskutować o odpowiedzialnym biznesie, potrzebach świata, technologiach, ekonomii i polityce. Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczo-ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyjrzyjmy się szczegółom agendy.

Czytaj więcej