Autor: Redakcja

.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Agencja SEO – czym się zajmuje i dlaczego jej potrzebujesz?

Widoczność w wynikach wyszukiwania Google zależy od wielu czynników. Dzięki podjęciu odpowiednich kroków możesz pozyskiwać ruch z SERP-ów (Search Engine Results Page). Pokonanie konkurencji wymaga jednak odpowiedniej strategii i wiedzy. Jeśli chcesz osiągnąć wysokie pozycje w Google, potrzebujesz ekspertów, czyli agencji SEO. Czym dokładnie zajmuje się taka firma?

Czytaj więcej

Ideo Force organizuje 7. edycję Konferencji Lunch z e-commerce!

Agencja e-marketingu i e-commerce Ideo Force organizuje 7. edycję Konferencji Lunch z e-commerce, która tym razem odbędzie się pod hasłem: „Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce”. Wydarzenie odbędzie się już 8 września w Warszawie.

Czytaj więcej

O biznesie na światowym poziomie. Impact’23 coraz bliżej

Już w maju biznesowe i technologiczne serce świata będzie bić nie w Nowym Jorku czy Londynie, ale w Poznaniu. To w stolicy Wielkopolski będziemy dyskutować o odpowiedzialnym biznesie, potrzebach świata, technologiach, ekonomii i polityce. Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczo-ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyjrzyjmy się szczegółom agendy.

Czytaj więcej

Impact’23 zapowiada się imponująco. 10-11 maja w Poznaniu wystąpią najlepsi światowi mówcy i liderzy biznesu.

Najbardziej rozpoznawalni mówcy w kraju i na świecie z Nassimem Talebem i Natalie Portman na czele, 7 scen, ponad 500 speakerów, 23 ścieżek tematycznych, warsztaty dla liderów biznesu i konkurs dla startupów z Polski wspierany przez Sebastiana Kulczyka i Puls Biznesu – to plan na dwa dni Impact’23, najważniejszego w Polsce i tej części Europy kongresu gospodarczo-technologicznego, który w maju 2023 r. odbędzie się w Poznaniu.

Czytaj więcej

Dostawy bez poślizgu - nie pozwól, by ktoś w te święta został na lodzie

Przed nami najgorętszy okres w roku – Święta Bożego Narodzenia. Najwyższa pora, by rozpocząć przedświąteczne zakupy i zaopatrzyć się w prezenty dla najbliższych. Już niedługo w sklepach pojawią się gigantyczne kolejki, dlatego warto się spieszyć. W szczególności wtedy, gdy planujemy wysłać upominki w dalszą drogę, np. do rodziny, która z nami nie mieszka, a obecna sytuacja nie pozwala nam na spotkanie.

Czytaj więcej

INTERNET ZMIENIŁ SPRZEDAŻ – A CO Z LUDŹMI?

Rozmawiamy z Markiem Roberge’em, starszym wykładowcą w Harvard Business School o tym, jak bardzo zmienił się sposób sprzedaży. Najpierw pod wpływem nowoczesnych technologii, w tym internetu, a teraz za sprawą pandemii. I jak z tymi zmianami radzą sobie firmy.

Czytaj więcej