Autor: Redakcja

.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Dostawy bez poślizgu - nie pozwól, by ktoś w te święta został na lodzie

Przed nami najgorętszy okres w roku – Święta Bożego Narodzenia. Najwyższa pora, by rozpocząć przedświąteczne zakupy i zaopatrzyć się w prezenty dla najbliższych. Już niedługo w sklepach pojawią się gigantyczne kolejki, dlatego warto się spieszyć. W szczególności wtedy, gdy planujemy wysłać upominki w dalszą drogę, np. do rodziny, która z nami nie mieszka, a obecna sytuacja nie pozwala nam na spotkanie.

Czytaj więcej

INTERNET ZMIENIŁ SPRZEDAŻ – A CO Z LUDŹMI?

Rozmawiamy z Markiem Roberge’em, starszym wykładowcą w Harvard Business School o tym, jak bardzo zmienił się sposób sprzedaży. Najpierw pod wpływem nowoczesnych technologii, w tym internetu, a teraz za sprawą pandemii. I jak z tymi zmianami radzą sobie firmy.

Czytaj więcej

PRESTIŻOWE SALE VIP, OPIEKA EKSPERTÓW I SPA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI.

Kameralne obrady członków zarządu czy elegancki bankiet dla kilkuset osób – w Centrum Konferencyjnym Bania wszystkim kontrahentom biznesowym oferuje się najwyższy poziom usług. Doświadczeni eksperci zadbają o sprawny przebieg wydarzenia i odpowiednią oprawę, a znajdujące się na terenie Resortu Bania stok, SPA i Terma zapewnią uczestnikom relaks i integrację.

Czytaj więcej

Ekologia w sprzedaży – trend czy świadomość potrzeby zmian?

Grzegorz Rosa – właściciel i założyciel CustomPack.pl, platformy do projektowania i zamawiania personalizowanych opakowań online. Ekspert z 17-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej, specjalizacja: opakowania z tektury litej i falistej z nadrukiem offsetowym, flexo i cyfrowym. Jego pasją zawodową jest optymalizowanie i automatyzowanie procesów w zakresie obsługi klienta, projektowania i produkcji. Z Agatą Drynko rozmawia na temat ekologii w sprzedaży, wymagań klientów względem firm „eco-friendly” oraz o tym, jakie znaczenie ma w handlu zrównoważony rozwój.

Czytaj więcej