Dział: Skuteczna komunikacja

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Konferencja "Ubezpieczenia - nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży"

Świat ubezpieczeń stał sie mobilno-multimedialny. Teraz ubezpieczyciele poruszają się pomiędzy różnymi kanałami komunikacji. Dziś wszyscy są "omnichannel". Preferencje dotyczące kanałów komunikacji zmieniają się w zależności od realizowanych działań i sytuacji. Różnorodna oferta produktów ubezpieczeniowych dostępnych na rynku sprawiają, że firmy muszą konkurować zarówno na płaszczyźnie pozyskiwania nowego klienta jak i utrzymania dotychaczasowych kontrahentów.
 

Czytaj więcej

Konsumenci, marki i nowa komunikacja – nowy raport na rynku


Dla 80% konsumentów znaczący wpływ na decyzję o zakupie mają treści na temat danej marki znalezione w internecie – to wynik raportu „Konsumenci, marki i nowa komunikacja”, który pod honorowym patronatem IAB Polska przygotowała agencja moderacji ASAP CARE 24.

Czytaj więcej

"Świat na TAK!" - recenzja


Robert Cialdini - jeśli nie znasz tego nazwiska, to koniecznie musi się zmienić. Autor klasycznego dzieła pt. "Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka" jest współautorem kieszonkowego poradnika, który Wam prezentujemy. "Świat na TAK! Zdobywaj przyjaciół, zyskuj pewność siebie i skutecznie przekonuj innych" R. Cialdiniego, N. Goldsteina i S. Martina to mini-podręcznik, dzięki któremu zwiększysz swoje szanse na to, by Twoje prośby czy żądania były spełniane.

Czytaj więcej

Komunikacja prokliencka, czyli 9 zasad skutecznego budowania relacji handlowych

W procesie sprzedaży wpływ na budowanie relacji ma wiele czynników: postawa handlowca, podejście klienta, intencje, jakie kryją się za danym biznesem, a także kluczowy element w tej grze, czyli komunikacja. W dzisiejszych czasach wygrywa handlowiec, który jest wiarygodny, komunikuje się wprost, a sztuczki handlowe zamienia na uczciwe przedstawianie korzyści i oczekiwań. 

Czytaj więcej