Dołącz do czytelników
Brak wyników

Inne

27 lutego 2019

"Zrobione! Naucz się kończyć to, co zacząłeś"
Recenzja książki

0 604


Masz tendencję do "słomianego zapału"? Nie potrafisz doprowadzić do końca rozpoczętych zadań? Otwierasz lub rozwijasz swój biznes i planujesz regularnie zamykać swoje projekty, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? A może po prostu chcesz, aby Twoje postanowienia noworoczne w końcu zostały zrealizowane? Ta pozycja jest dla Ciebie!... i dla nas wszystkich. :)


Dzięki uprzejmości Wydawnictwa MT Biznes, otrzymaliśmy nową książkę Jon Acuff'a, cenionego prelegenta, blogera i autora bestsellerów "New York Timesa".

Zrobione! Naucz się kończyć to, co zacząłeś (tytuł oryginalny: Finish: Give yourself the gift of done) nie jest tylko poradnikiem. To przede wszystkim niezwykle przyjemna opowieść, pełna humoru, z życia wziętych przykładów oraz wyników badań, której lektura sprawi, że wszystkie Twoje cele uda się wreszcie osiągnąć!

POLECAMY

Dzięki lekturze tej książki otrzymasz cenne wskazówki, jak ustalać priorytety oraz nie rezygnować ze swoich dążeń, a także opisuje często zadziwiające strategie, które okazują się niezwykle skuteczne w rozmaitych sytuacjach, które spotyk...

Artykuł jest dostępny w całości tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałow pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy