Autor: Redakcja "Nowej Sprzedaży"

redakcja@nowa-sprzedaz.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Chargeback – czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?

Kupiłeś produkt, ale okazało się, że nie jest zgodny z umową? Zamówienie nie zostało zrealizowane albo doszło do próby oszustwa ze strony sprzedającego? Jeśli płaciłeś kartą, to możesz w takim przypadku skorzystać z procedury odzyskania pieniędzy – chargeback. Sprawdź, na czym to polega i jakie musisz spełnić warunki, aby Twoją reklamację rozpatrzono pozytywnie.

Czytaj więcej

Sales must go on! National Sales Congress już w maju we Wrocławiu

18 maja 2021 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się kongres dla tych, którzy o zarządzaniu sprzedażą chcą wiedzieć wszystko. National Sales Congress zgromadzi wyłącznie najlepszych ekspertów. W tym gronie znaleźli się między innymi Jacek Walkiewicz i Krzysztof Sarnecki.

Czytaj więcej

Greenwashing – czym jest, przykłady

Nie jest tajemnicą, że marki od niepamiętnych czasów czasem wykorzystują dobre intencje konsumentów, aby wcisnąć im zwyczajny... kit.

Czytaj więcej

Pod naszym patronatem: Marketplace Academy 2020

Już 22 i 23 stycznia odbędzie się Marketplace Academy 2020.  W trakcie trwania dwudniowego wydarzenia, które skupiać się będzie na zagadnieniach związanych ze sprzedażą za pośrednictwem międzynarodowych platform marketplace, odbędą się liczne warsztaty i wykłady branżowych ekspertów z Polski i zza granicy.

Czytaj więcej

Jak się (nie) przygotować na zakupowe szaleństwo?

Przed nami świąteczne zakupowe szaleństwo i kolejne rekordy sprzedażowe. Coraz częściej, zamiast w galeriach handlowych, Polacy polują na okazje w Internecie. Co to oznacza dla właścicieli sklepów internetowych? Jak przygotować się lepiej do świątecznych wyprzedaży?

Czytaj więcej

Firmy w Polsce stawiają na różnorodność i pozwalają pracownikom na bycie sobą

W pracy spędzamy średnio 1/3 naszego życia – niezwykle istotne jest więc, żeby każdy z nas czuł się tam bezpiecznie i swobodnie. Badanie „Wyraź siebie” przeprowadzone przez agencję People pozwoliło sprawdzić, jak bardzo cenimy różnorodność w pracy oraz czy polscy pracodawcy pozwalają swoim pracownikom na bycie sobą?

Czytaj więcej

Firmy muszą być bardziej ekologiczne

Nowoczesny klient na zakupach nie kieruje się wyłącznie ceną. Usiłuje raczej połączyć rozsądek z emocjami. Coraz częściej ma świadomość, że płacenie jest niczym głosowanie. Decydując się na dany produkt, może poprzeć firmę ekologiczną i odpowiedzialną społecznie lub przeciwnie – przyczynić się do niszczenia środowiska. Na szczęście firmy coraz częściej zaczynają brać ten aspekt pod uwagę.
 

Czytaj więcej