Sales must go on! National Sales Congress już w maju we Wrocławiu

Inne

18 maja 2021 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się kongres dla tych, którzy o zarządzaniu sprzedażą chcą wiedzieć wszystko. National Sales Congress zgromadzi wyłącznie najlepszych ekspertów. W tym gronie znaleźli się między innymi Jacek Walkiewicz i Krzysztof Sarnecki.

National Sales Congress powstał z myślą o tych, którzy wiedzą, że w biznesie czas to pieniądz i nie warto marnować go na doświadczenia nie gwarantujące stu procent satysfakcji. To wysoce sprofilowany pod grupę docelową kongres, dedykowany managerom i dyrektorom sprzedaży, a także specjalistom oraz przedsiębiorcom. To najbardziej merytoryczne wydarzenie w Polsce, skupiające największych praktyków i najlepszych mówców w kraju.

POLECAMY

Program NSC – Jacek Walkiewicz, Krzysztof Sarnecki i inni

Zarządzanie sprzedażą zmienia się tak, jak i otaczająca biznes rzeczywistość. Ten raz po raz potrzebuje nowych impulsów do rozwoju i kreowania nowych trendów, które trafią w gusta klientów. Umiejętne zarządzanie sprzedażą i zespołem handlowym bezpośrednio przekłada się na wyniki. Dlatego właśnie należy zrobić wszystko, by być inspiracją i kierować się innowacyjnymi strategiami biznesowego managementu.

Odpowiedzią na to jest program National Sales Congress. Kongres podejmie tematykę: skutecznego prospectingu (nawet w ciężkich czasach dla biznesu), negocjacji handlowych, strategii sprzedażowych odpornych na kryzys i zarządzania procesem podejmowania decyzji po stronie klienta.

National Sales Congress – nie tylko wykłady

Podczas National Sales Congress Wrocław na uczestników czekać będą nie tylko najbardziej merytoryczne wykłady w Polsce w dziedzinie sprzedaży. To również bogata strefa wystawiennicza i sesje networkingowe, które w sposób skuteczny pozwolą rozszerzyć sieć kontaktów biznesowych.

W spotkaniu weźmie udział ponad 500 uczestników – specjalistów, managerów, jak również dyrektorów, właścicieli firm świadomych trendów i potrzeby nieustannego rozwoju. Profesjonalnie przeprowadzony przez Biznes Klub Polska networking ułatwi nawiązanie kontaktu, a tym samym wpłynie na rozszerzenie potencjalnego łańcucha sprzedażowego.

National Sales Congress – wszystko, co najważniejsze w zarządzaniu sprzedażą

Najlepsi prelegenci, najbardziej merytoryczne wykłady, strefa wystawiennicza i networking – to kluczowe elementy gwarantujące sto procent satysfakcji z eventu. Już 18 maja 2021 roku przyjedź do Wrocławia i otwórz nowy rozdział w historii Twojego biznesu!

National Sales Congress Wrocław
Termin: 18 maja 2021
Miejsce: Wrocławskie Centrum Kongresowe

Program wydarzenia na stronie internetowej National Sales Congress: https://nationalsales.pl/nsc-wroclaw/

Partnerem Kongresu jest InStream Group.
Partnerem Merytorycznym jest Koźmiński Executive Business School.

Przypisy