Dołącz do czytelników
Brak wyników

Centrum sprzedaży

19 maja 2022

NR 39 (Maj 2022)

To warto przeczytać

0 127

Bill Lazier, Jim Collins
Twoja firma 2.0. Od dobrej do wielkiej
 

POLECAMY


Cena: 69,90 zł
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przekształcić firmę w prężne przedsiębiorstwo zdolne do osiągania ponadprzeciętnych wyników przez długi czas ta książka jest dla Ciebie. Autorzy wyjaśniają, jak stworzyć wersję 2.0 własnej firmy oraz jak poradzić sobie z wyzwaniem rozwoju własnych umiejętności przywódczych, kiedy biznes będzie się powiększał.
Bill Lazier oraz Jim Collins przedstawiają liczne studia przypadków, w których m.in. omawiają kluczowe elementy wspólne dla wszystkich wielkich, trwałych firm – autentyczny styl przywództwa, wizję, strategię, innowacje i taktyczną doskonałość oraz pokazują, jak ustalać wartości, cel i misję, gdy Twoja firma jest wciąż mała i elastyczna, jednocześnie tworząc przekonanie o jej ogromnym potencjale.
Książkę zamówisz na www.mtbiznes.pl

David Meerman Scott
Nowe zasady marketingu i PR. Jak poprzez social media, podcasty, content marketing, newsjacking oraz sztuczną inteligencję dotrzeć bezpośrednio do kupujących
 


Cena: 79,90 zł
Lektura tej książki da Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby zwracać się bezpośrednio do swoich odbiorców, nawiązywać z nimi silną więź na poziomie osobistym i generować jak największe zainteresowanie swoim biznesem. Poznasz najnowsze podejścia do efektywnych działań public relations, marketingu i komunikacji z klientami.
Ten przewodnik po przyszłości marketingu pomoże Ci m.in. wdrożyć nowe zasady i stać się pionierem rozwiązań marketingu cyfrowego, prowadzić marketing i public relations w czasie rzeczywistym, dzięki wykorzystaniu technik, takich jak newsjacking, służących zwróceniu uwagi odbiorców dokładnie wtedy, kiedy są na to gotowi, oraz korzystać z możliwości marketingowych na platformach, takich jak Facebook Live i Snapchat.
Książkę zamówisz na www.mtbiznes.pl

Angelika Chimkowska
Autentyczny perso...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy