Autor: Agata Drynko

       

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

W kryzysie szczególnie ważny jest aspekt twardy, liczbowy, nastawiony na efekt. Rozmowa z Justyną Klimuk

Jak rozwijać sprzedaż i marketing w czasach kryzysu? Czy jest to w ogóle opłacalne? Co robić, jeśli nie mamy wystarczającego budżetu reklamowego? Na te i inne pytania, w rozmowie z Agatą Drynko, odpowiada Justyna Klimuk, która w Sodexo odpowiada za zarządzanie kategorią rozwiązań wspierających marketing, sprzedaż oraz rozwój biznesu.

Czytaj więcej

Sprzedaż i obsługa klienta w świecie cyfrowym to trend globalny. Wywiad z Marcinem Szczygłem

Czym charakteryzuje się współczesne środowisko biznesowe? Jak zmieniło się na przestrzeni ostatnich kilku lat? Jakie elementy obecnie składają się na silną strategię sprzedaży? Swoim doświadczeniem dotyczącym strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem oraz zespołem, dzieli się w rozmowie z Agatą Drynko, Marcin Szczygieł - Prezes SIG Sp. z o.o., firmy zajmującej się dystrybucją specjalistycznych materiałów budowlanych.

Czytaj więcej

Obsługa klienta to tak naprawdę zrozumienie jego potrzeb

Sprzedaż produktów i usług to podstawowy cel każdego przedsiębiorstwa. W procesie jego realizacji pojawia się wiele wyzwań. Jednym z nich jest nawiązywanie kontaktu z klientem oraz jego długofalowe utrzymanie. Dzisiaj sprzedaż powinna opierać się m.in. na zrozumieniu potrzeb klientów. Swoim doświadczeniem dotyczącym odpowiadania na potrzeby współczesnego klienta w procesie sprzedaży, dzieli się w rozmowie z Agatą Drynko, Bartosz Pilch – dyrektor ds. E-commerce i Marketingu SIG.

Czytaj więcej

„Nie da się sprzedawać zdalnie” – czy na pewno? Wywiad z Romanem Kawszynem oraz Adamem Szaranem

Na hasło „sprzedaż zdalna” wielu handlowców reaguje negatywnie, ponieważ uważa, że nic nie zastąpi rozmowy F2F. Z pewnością jest w tym coś prawdziwego, ale autorzy książki pt. Techniki sprzedaży zdalnej. Jak działając „na odległość”, osiągać sukcesy sprzedażowe?, Roman Kawszyn oraz Adam Szaran, pokazują, że sprzedaż zdalna jest możliwa, co więcej – przynosi zaskakujące efekty. W rozmowie z Agatą Drynko, dzielą się swoim doświadczeniem oraz opowiadają o tym, co skłoniło ich do podzielenia się nim z innymi handlowcami.

Czytaj więcej

Akcja rekrutacja. Wywiad z Kingą Lach

Pozyskanie dobrego handlowca to dla wielu firm nie lada wyzwanie. Znalezienie człowieka, który połączy w sobie umiejętności handlowe, znajomość branży (często jest mile widziana), charyzmę, zaangażowanie i nastawienie na realizację wyników to częste minimum wymagań, jakie stawia klient. Czy odszukanie takich ludzi jest możliwe? Na te pytania odpowiada Kinga Lach – szefowa działu sprzedaży w firmie Sales Leaders Consulting.

Czytaj więcej

Design thinking, storytelling i grywalizacja – jak połączyć je w całość? Wywiad z Dariuszem Jaszczem

Dariusz Jaszcz – właściciel agencji Lizard i Dialog Możliwości. Jego misją jest integracja, wzmacnianie zespołów oraz pobudzenie w ludziach energii do działania. Człowiek, który przemienia standardową komunikację marketingową w nowoczesny przekaz. Z Agatą Drynko rozmawia o tym, w czym czuje się najlepiej, czyli design thinking, storytelling oraz grywalizacja. W wywiadzie podpowiada m.in. jak połączyć wykorzystać wymienione techniki w obszarze sprzedaży.

Czytaj więcej

Sprzedaż to liczby, którymi musimy odpowiednio zarządzać

Konrad Pękała – menedżer z bagażem doświadczeń. Obecnie dyrektor sprzedaży w brandcoast.pl, firmie zajmującej się produkcją skutecznej reklamy wizualnej. Pracował w wielu branżach, m.in. w branży HORECA, rozrywkowej, eventowej i reklamowo-marketingowej. Prywatnie pasjonat sportów motorowych i motorowodnych oraz aktywnego działkowania. Z Agatą Drynko rozmawia na temat planowania sprzedaży na 2022 r. oraz tego, na jakie wyzwania powinni być gotowi handlowcy.

Czytaj więcej

Krótki romans czy związek na lata – jak zbudować perspektywiczną relację z klientem w obszarze B2B? Wywiad z Agatą Guzikowską

Agata Guzikowska – Business Development Manager w spółce Altar. Zajmuje się sprzedażą platformy contact center usprawniającej procesy wielokanałowej komunikacji i zarządzania obsługą klientów na infolinii. Z Agatą Drynko rozmawia na temat tego, jak stworzyć relację z klientem w taki sposób, by uzyskać efekt długofalowej współpracy oraz jakie narzędzia mogą wspomóc pracę w sprzedaży B2B.

Czytaj więcej