Akcja rekrutacja. Wywiad z Kingą Lach

Zapytaj specjalistę

Pozyskanie dobrego handlowca to dla wielu firm nie lada wyzwanie. Znalezienie człowieka, który połączy w sobie umiejętności handlowe, znajomość branży (często jest mile widziana), charyzmę, zaangażowanie i nastawienie na realizację wyników to częste minimum wymagań, jakie stawia klient. Czy odszukanie takich ludzi jest możliwe? Na te pytania odpowiada Kinga Lach – szefowa działu sprzedaży w firmie Sales Leaders Consulting.

Dzień dobry, Pani Kingo. Proszę na początek powiedzieć, jaki jest dokładnie profil Państwa działalności?
Dzień dobry, w Sales Leaders Consulting zajmujemy się przede wszystkim wsparciem klientów w procesie rekrutacji ludzi sprzedaży. Poszukujemy dla naszych klientów pracowników call center, pracowników działu obsługi klienta, sprzedawców stacjonarnych, handlowców terenowych, KAM-ów, regionalnych kierowników sprzedaży, teamleaderów, menedżerów działu sprzedaży, szefów sprzedaży, dyrektorów sprzedaży. Naszym celem jest to, żeby klient otrzymał kandydata optymalnego – takiego, który jak najbardziej wpisze się w zadania, które mają być wykonane i w kulturę organizacji oraz zespołu.
 

POLECAMY


Jak zaczęła się historia Sales Leaders?
Mój mąż, Szymon Lach, od wielu lat prowadzi szkolenia dla firm. W tym czasie wiele razy pomagał w procesach rekrutacyjnych. Pod koniec 2018 r. podjął decyzję, że chce rozwinąć drugą nogę biznesową i tak powstała myśl o tym, żeby oprzeć tę nogę na rekrutacji. U mojego męża droga od pomysłu do realizacji jest bardzo krótka, więc kilka miesięcy później wszystko było gotowe. Oficjalnie w lutym 2019 r. swoje istnienie rozpoczęła agencja Sales Leaders Recruitment. Ja dołączyłam do zespołu w listopadzie...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!

Przypisy