Autor: Grzegorz Dembicki

Business Development Director w Sagra Technology – szczecińskiej firmie specjalizującej się w rozwiązaniach IT wspierających producentów. Doradca biznesowy i certyfikowany trener. Ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu w branżach FMCG, DIY i Pharma. Pomaga klientom budować przewagę konkurencyjną na nieustannie zmieniającym się rynku. NAPISZ DO AUTORA: grzegorz.dembicki@sagra.pl https://www.linkedin.com/in/grzegorzdembicki/

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Sales Force Automation – recepta na poprawę efektywności i wzrosty sprzedaży

Jak zbudować skuteczny, efektywny zespół sprzedaży? Przepisów jest wiele, ale moje doświadczenia pokazują, że przede wszystkim należy zainwestować w odpowiedni system IT. Jednym z takich systemów jest SFA (Sales Force Automation), który automatyzuje procesy sprzedażowe i ułatwia zarządzanie zespołem handlowym. SFA umożliwia lepszą kontrolę nad procesami sprzedażowymi oraz poprawę efektywności całej organizacji, a zwiększenie efektywności to najczęściej wzrosty sprzedaży.

Czytaj więcej

Jak optymalnie zaplanować zaopatrzenie na cały rok?

Odpowiednia organizacja zapasów w magazynach i sklepach w tak wymagającym okresie jak ostatni kwartał roku to jedno z największych wyzwań w sektorze detalicznym. Firmy muszą płynnie przechodzić od jednego momentu szczytowego ruchu w sklepach do kolejnego, utrzymując jednocześnie równowagę między zapewnieniem dostępności towarów na czas oraz unikaniem ich nadmiaru w zapasach.

Czytaj więcej