REHABILITACJA PO COVID-19 DLA BIZNESU

Strefa szefa

Medycyna jeszcze nie określiła wszystkich chorób w następstwie COVID-19. Ozdrowieńcy zmagają się z wieloma dolegliwościami: dusznością wysiłkową, zapaleniem mięśnia sercowego, mgłą mózgową, poważnym obniżeniem wydajności płuc. Nie byliśmy przygotowani na epidemię ani medycznie, ani gospodarczo. Nie tylko nasz kraj, ale cały świat liczy straty, których nie da się podsumować, bo „klęska” niczym plaga egipska trwa do dziś. W biznesie wcale nie jest łatwiej. 

Choroby rynku i jego rozregulowanie będą widoczne jeszcze przez wiele lat. Umocnienie się pozycji portali zajmujących się sprzedażą wysyłkową stało się już niebezpieczne. Monopol, jaki dyktują nam wielkie firmy pośredniczące w sprzedaży, nie jest bezpieczny. Sprzedawcy często muszą oddać połowę swojej marży, która w sieci musi być już niezwykle konkurencyjna.

POLECAMY

Szczepionki

Szczepienia dla ludzi w Polsce ruszyły. Jak to bywa w naszym kraju, nie obyło się bez afer. Podobnie było z rynkiem biznesu, np. pojawiły się afery z otwarciem fitnessów, które znalazły lukę odnośnie szkoleń a nie treningów, czy restauracji, które walczą o przetrwanie. A jak zaszczepić własny biznes?

  1. Przygotować się na wymrożenie.
  2. Zrozumieć sytuację.
  3. Dostosować się do rynku.
  4. Za...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!

Przypisy