Dołącz do czytelników
Brak wyników

Inne

22 lutego 2019

Zapraszamy na 10. Customer Loyalty Summit!

195

10. Customer Loyalty Summit odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2019 roku, tradycyjnie w Krakowie. W jubileuszowej edycji weźmie udział ponad 250 ekspertów-praktyków ze 130 firm odpowiedzialnych za skuteczne budowanie oraz realizowanie nowoczesnych strategii lojalnościowych.

Uczestnicy forum wspólnie zastanowią się nad tym w jaki sposób najlepiej poznać klienta, wytworzyć z nim więź emocjonalną i wzbudzić jego zainteresowanie. W programie nie zabraknie też zagadnień związanych z analizą danych – smart data czy customer engagement.

Agenda wydarzenia została podzielona na sesje plenarne, case studies i 4 sesje równoległe (do wyboru przez uczestnika). Wydarzeniem towarzyszącym forum będą warsztaty prowadzone przez specjalistów z Ikei oraz Loyalty Point. Podczas praktycznych ćwiczeń uczestnicy dowiedzą się jak od podstaw wprowadzić program lojalnościowy w swojej firmie oraz jak budować i utrzymywać długotrwałe więzi z klientem.

Zwieńczeniem pierwszego dnia będzie uroczysta gala Loyalty Awards, na której wręczone zostaną nagrody dla najlepszych projektów lojalnościowych w Polsce w 2018 roku.

Szczegółowy program forum znajduje się na stronie: //loyalty-conferences.com/

Przypisy