Dział: Motywacja

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Przełomowy benefit dla pracowników Supreme Energy. Czy spółka z sektora OZE wstrząśnie rynkiem mieszkaniowym w Polsce?

Supreme Energy, dynamicznie rosnąca firma sprzedażowa, jako pierwsza na rynku wprowadziła rewolucyjny benefit, w ramach którego wybuduje domy dla swoich doradców energetycznych. Spółka zadeklarowała wybudowanie i przekazanie na własność domu każdemu handlowcowi, który podpisze określoną liczbę umów i przepracuje w firmie min. 5 lat. Benefit „Your Supreme House” jest sposobem na obniżenie rotacji w zespole sprzedażowym i pierwszą inicjatywą prywatnej firmy, która rozwiązuje problem finansowania zakupu nieruchomości w dobie 30%-owych wzrostów cen mieszkań.

Czytaj więcej

Jak nagradzać pracowników bez dużego budżetu?

Motywacja pracowników to temat, który wciąż jest na ustach HR-owców i menedżerów. W wielu branżach mamy obecnie do czynienia z tzw. rynkiem pracownika. W związku z tym pracodawcom coraz trudniej jest przyciągnąć kandydatów lub zatrzymać w organizacji osoby już związane z firmą. Dlatego też, aby poprawić retencję pracowników, ograniczyć ich rotację i wzmocnić zaangażowanie tak ważna jest motywacja, która jest ściśle związana z nagradzaniem za wysiłek wkładany w pracę czy indywidualne osiągnięcia, ale też wiąże się z wewnętrznym systemem wartości, poczuciem sensu działania, dążeniem do rozwoju oraz potrzebą wpływu na organizację.
 

Czytaj więcej

Efektywna sprzedaż w call center z wykorzystaniem kolorów klientów i sprzedawców

Sprzedawcy sądzą, że mają coś klientowi sprzedać za wszelką cenę, a to błąd. Powinni wiedzieć, że mają sprawić, by to klient sam chciał coś kupić. Nie ma skutecznej i efektywnej sprzedaży bez doskonałej komunikacji i umiejętności wpasowania się w oczekiwania klienta i styl komunikacji rozmówcy.

Czytaj więcej

Jak wypracować dobre nawyki

Kiedy zapytasz najlepszych handlowców, w czym tkwi sekret ich skuteczności, wielu odpowie, że wypracowali w sobie dobre nawyki. A jak nawyki warunkują Twoją pracę i co możesz zrobić, aby wykorzystać ich siłę w osiąganiu lepszej efektywności?

Czytaj więcej

Checklista menedżera punktu sprzedaży

Jednym z najbardziej istotnych czynników decydujących o sprawnym funkcjonowaniu punktu sprzedaży jest zarządzanie personelem. Kiedy mówi się o efektywnym menedżerze, warto zwrócić uwagę na to, jak radzi sobie w relacjach z podwładnymi. 

Czytaj więcej