Autor: Tomasz Krzyżanowski

Posiada doświadczenie w zarządzaniu, rekrutacji, szkoleniach, obsłudze klienta, optymalizacji procesów biznesowych, jak i budowaniu struktur sprzedaży, a także ponad 15-letnie doświadczenie w branży medycznej. Przez ten okres rozwijał się w obszarze sprzedaży, będąc odpowiedzialnym za sprzedaż usług medycznych, jak i utrzymanie strategicznych klientów u rozpoznawalnych operatorów abonamentowych i ubezpieczeniowych na rynku polskim. Obecnie: dyrektor sprzedaży produktów zdrowotnych PZU ZDROWIE S.A.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

360-stopniowy obraz klienta w sprzedaży B2B e-commerce

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy Ty lub Twoja firma pracujecie z doświadczeniami swoich klientów? Tak? To świetnie! W świecie napędzanym opiniami i rankingami to bardzo ważne, aby nieustannie analizować nasze firmowe procesy. Dzięki temu klienci będą czuli prestiż i lojalność, korzystając z naszych usług i produktów.

Czytaj więcej

Kontraktowanie klientów o jakim mogłeś nie pomyśleć

Każdy, w którym płynie sprzedażowa krew, nieustannie myśli, a jeśli nie, to powinien myśleć: jak efektywniej kontraktować klientów. Zmiennych wpływających na efektywność jest bardzo wiele, rozpoczynając od umiejętności sprzedawcy, poprzez ograniczenia produktowo-obsługowe, a kończąc na obszarze sprzedaży (na jakim terenie mamy lub nie mamy klientów).

Czytaj więcej

Podsumowanie roku 2022 na rynku sprzedaży. Jakie cele warto wyznaczyć na nowy rok?

Zbliżamy się do końca roku 2022, a tuż za pasem rok 2023. Każdy z handlową krwią w żyłach walczy zarówno o jak najlepsze wyniki w ostatnim kwartale, jak i o to, aby jak najlepiej wystartować w nowy rok.

Czytaj więcej

Przychodzi sprzedawca do PR-owca

Sprzedawca jest ambasadorem marki, PR-owiec tę markę kreuje. Pierwszy jest zazwyczaj w centrum biznesowej uwagi, drugi częściej działa zza kulis. Mimo że powiązania między tymi dwiema profesjami nie są tak oczywiste, jak w przypadku marketingu, to nadal mają wiele wspólnego. Czy PR-owiec może wpłynąć na wyniki sprzedażowe? Czy sprzedaż może wpłynąć na wizerunek firmy? O tym, co łączy te dwa światy i czego mogą się od siebie uczyć, rozmawiają Rozalia Derewenda-Zasłona, Kierowniczka Zespołu Komunikacji oraz Tomasz Krzyżanowski, Dyrektor ds. Sprzedaży Produktów Zdrowotnych, którzy na co dzień współpracują w firmie medycznej PZU Zdrowie.

Czytaj więcej

Nowoczesne formy sprzedaży – jak przyciągnąć do siebie klientów?

Patrząc na współczesny świat biznesu, mocno zdalny, często home office, otoczony webinarami oraz spotkaniami na Skypie, Teamsie itd., zastanawiamy się, co może być nowoczesną formą sprzedaży oraz w jaki sposób w dzisiejszych czasach przyciągnąć do siebie klienta.

Czytaj więcej

Noworoczny przegląd procesu sprzedażowego

Wielu handlowców w każdy poniedziałek budzi się, by walczyć o nowych klientów. I tak przez cały rok, robiąc wietrzenie co weekend, by mieć nowe siły i dobre nastawienie. Nowy rok jest czasem szczególnym i warto przyjrzeć się elementom swojej maszyny sprzedażowej, aby była wydajniejsza.

Czytaj więcej

Menedżer na odległość, czyli jak wspierać zespół nie tylko w czasie pracy zdalnej

Struktury sprzedaży, szczególnie o charakterze regionalnym, od dłuższego czasu przekształciły się w taki sposób, abyśmy mieli zdolność zarządzania nimi na odległość. W tym celu szczególnie pomocne są wszelkie narzędzia, które pozwalają monitorować toczące się procesy sprzedażowe, a wśród nich szczególnie CRM. Faktem jest, że pandemia zburzyła względnie panujący spokój, o ile można o takim mówić w zespołach sprzedaży. Coś się jednak zmieniło.

Czytaj więcej