Sklep internetowy – zawodowy re-start dla mam

Sprzedaż na szpilkach

Sklep w sieci to działalność, która daje szansę na pogodzenie życia rodzinnego, opieki nad dzieckiem, domem z prowadzeniem działalności. Ba – to właśnie macierzyństwo potrafi zainspirować do otwarcia sklepu internetowego. Wraz z pojawieniem się dziecka wchodzimy w tematy, które do niedawna nie zaprzątały nam głowy – a teraz możemy niemal stworzyć pracę doktorską z wyboru wózka, mebli, zabawki czy kombinezonu zimowego dla malucha.

Zmiana perspektywy = nowe pomysły

Tak było w przypadku Marty i Piotra, właścicieli sklepu noskinoski.pl. Przyznają, że wielką inspiracją dla powstania sklepu był ich syn Edek i ich rodzicielskie decyzje zakupowe. Chcieli stworzyć miejsce, które wspiera innych rodziców w tej życiowej przygodzie i inspiruje wszystkich do najlepszej zabawy. Podobne początki miał sklep Agnieszki Lili Antoniak – spokostara.pl, która otwarcie przyznała, że bycie mamą zainspirowało ją do założenia własnej działalności. Tak powstał e-sklep z ubraniami dla wyluzowanych i szczęśliwych kobiet. A napisy na koszulkach czy bluzach dostępnych w sklepie są rodzajem manifestu mam, które chcą żyć po swojemu, nie przejmują się tym, co o nich sądzą inni, i cieszą się z macierzyństwa, nie zapominając jednocześnie o sobie. 
Wiele e-biznesów, których właścicielkami są kobiety, działa w branży dziecięcej. Taki wybór nie dziwi. Kto, jak nie młoda matka, rozumie najlepiej potrzeby innych rodziców czy dzieci? Własne do...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!

Przypisy