Jak Cię widzą, tak Ci płacą!

Sprzedaż na szpilkach

Każda z nas zna ten moment, kiedy rano staje przed szafą i krzyczy: „Nie mam się w co ubrać!”. Na szczęście sprzedaż z domu rządzi się innymi prawami, nie ma sensu się stroić, wystarczy dres, nawet makijaż nie jest potrzebny. Na firmowy video call możesz włożyć inną bluzkę i gra! Wydaje się oczywiste, lecz czy na pewno? Jak Cię widzą, tak Ci płacą! Więc dobrze się zastanów…

Sprzedaż się zmieniła, świat się zmienił i nic już nie będzie takie, jak było. Ta sytuacja dotyczy każdego z nas. W końcu musimy to zrozumieć.
Praca z domu to również wyzwanie, szczególnie dla kobiet, kiedy wokół kręcą się domownicy – doskonale wiesz, że bycie w domu i ogarniane tego całego „bałaganu” to dosłownie drugi etat. Kusi nas, aby przeczekać, aż dzieci wrócą do szkół, mąż zje na mieście, posprząta się jakoś... Nie ma na co czekać.

POLECAMY

1. Sprzedają ci, którzy sprzedają

Jakkolwiek to zabrzmi, sprzedawaj, kiedy tylko możesz. Nie ma na co czekać, stare czasy nie wrócą, nic się nie uspokoi i nic się nie skończy. Będzie, już JEST(!) nowa rzeczywistość. Sprzedają ci, którzy sprzedają. Zatem, jeśli masz możliwość, spotykaj się z klientami online, jest mnóstwo ciekawych i prostych aplikacji, które to umożliwiają, np. ZOOM, Hangout czy Skype. Dobrze wiesz, że system face to face działa zawsze lepiej. 
Technologia jest super i teraz jest to idealny moment, aby się z nią zaprzyjaźnić. Dzięki technologii możesz sprzedawać komukolwiek,...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!

Przypisy