Biznes oparty na relacjach. Wywiad z Marcinem Szczygłem, prezesem SIG Sp. z o.o.

Temat numeru

SIG od lat jest jednym ze znaczących strategów na rynku sprzedaży. Co kryje się za sukcesem firmy? Prezes spółki, Marcin Szczygieł, odpowiada: ludzie, którzy nie boją się innowacji. Dokonania organizacji pokazują, że postęp techniczny może służyć kupującym – to ich komfort jest tak istotny w sprzedaży i dystrybucji. Rozwiązania wprowadzane przez SIG, takie jak omnichannel czy system e-commerce, dodają skrzydeł zarówno klientom, jak i pracownikom.

SIG zdobył tytuł Złota Budowlana Marka Roku 2023 w kategorii Dystrybutor Przyjazny Fachowcom. Nagroda została przyznana na podstawie ogólnopolskiego badania ankietowego, które pozwoliło wyłonić marki branży budowlanej cieszące się największym zaufaniem wśród fachowców. Warto zatem zapytać o drogę, jaką przeszła firma SIG, żeby zbudować takie zaufanie klientów, które potem powraca nie tylko w formie sukcesów sprzedażowych, ale właśnie docenienia i nagród?

POLECAMY

Tytuł Złota Budowlana Marka Roku, przyznany SIG w kategorii Dystrybutor Przyjazny Fachowcom, jest dla nas niezwykłym wyróżnieniem. Budowlana Marka Roku to jedyny taki ranking w Polsce, odzwierciedlający opinie wykonawców, którzy na co dzień pracują z materiałami budowlanymi. Klasyfikacja oparta jest na analizie wyników ogólnopolskich badań ankietowych, realizowanych na reprezentatywnej próbie badawczej w każdej kategorii. Badaniom ankietowym poddawanych jest ok. 3 tysiące wykonawców, co pozwala na uzyskanie wiarygodnego obrazu. SIG obecny jest na polskim rynku już blisko 30 lat. Działamy głównie na rynku B2B poprzez sieć ponad 50 oddziałów, zlokalizowanych na terenie całej Polski, oraz ponad 200 przedstawicieli handlowych, aktywnie działających w terenie. Naszą główną grupą klientów jest sektor wykonawców budowlanych – od małych obiektów po potężne inwestycje. W roku 2017 uruchomiliśmy w...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!

Przypisy