Autor: Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, autorka raportu „Jesteś ekspertką! Uwierz w to”, ekspertka WordPressa, mentorka biznesów online w Interaktywnej Paczce, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków i książek m.in. bestsellerowej Bądź Online oraz kursów online w Interaktywnej Akademii WordPressa, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Od 2015 r. pomaga kobietom z całej Polski w realizacji ich interaktywnych marzeń i osiągnięciu niezależności finansowej na własnych zasadach. Przeszkoliła już ponad 50 tys. Polek. Pokazuje im, jak stworzyć stronę WWW od podstaw, jak założyć sklep internetowy czy rozpocząć biznes online. Z sukcesem tworzy zaangażowaną społeczność Jesteśmy Interaktywne. Laureatka w XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką, Bizneswoman Roku w kategorii Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu oraz LadyBusiness Awards w kategorii Przedsiębiorcza Kobieta to TY. Od 2018 r. w rankingu TOP20 wpływowych blogerów JasonHunt. Prelegentka i mówczyni na wielu branżowych wydarzeniach, m.in. I Love Marketing czy Blog Conference Poznań, BusinessWoman Live. Absolwentka informatyki na Politechnice Poznańskiej, grafiki projektowej w Collegium Da Vinci oraz Coachingu Biznesowego w WSKZ. Swoją pierwszą stronę internetową stworzyła jeszcze w podstawówce 20 lat temu. Od tamtej pory stworzyła ich ponad 500.

NAPISZ DO AUTORki:
https://www.linkedin.com/in/imagospot/

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jesteś ekspertką i chcesz zarabiać na wiedzy online? Zobacz, jak pomóc sobie z pięcioma najczęstszymi problemami, które hamują Twój start!

Ponad 63% kobiet boi się krytyki kompetencji, 62% przed działaniem blokuje perfekcjonizm, a 32% obawia się, krytyki wyglądu, gdy zacznie dzielić się wiedzą online – według raportu „Jesteś ekspertką. Uwierz w to!”. Co jeszcze blokuje kobiety przed zarabianiem na wiedzy online?

Czytaj więcej

Jak możesz wykorzystać sztuczną inteligencję, by wnieść CX w e-commerce na jeszcze wyższy poziom?

Jak sprawić, by klient chętnie robił u Ciebie zakupy i polecał Twój sklep dalej? Połącz sprawdzone przez przedsiębiorców rozwiązania z najnowszymi technologiami, by oszczędzać czas, automatyzować procesy, wnieść CX na wyższy poziom i przy okazji wyprzedzić swoją konkurencję.

Czytaj więcej