Autor: Janusz Mincewicz

     

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Wydatki na reklamę handlu w Polsce w 2024 r. wzrosną o 3,2%

Reklama handlu w social mediach odgrywa ogromną rolę i trudno znaleźć dziś markę, która nie jest w nich aktywna. Cały czas rośnie też liczba użytkowników. Według raportu „Digital 2024: Poland” w Polsce mamy już aż prawie 28 mln użytkowników mediów społecznościowych. Z Pauliną Piotrowską, starszą specjalistką ds. komunikacji marketingowej w Instytucie Monitorowania Mediów, rozmawia Janusz Mincewicz.

Czytaj więcej

Dziś zakupy w sieci są bezpieczne, szybkie i finalnie przyjemne

Dziś inwestycje w reklamę na Allegro rosną trzy razy szybciej niż rynek reklamy internetowej. Dzięki temu, że odwiedza nas 20 mln klientów miesięcznie, możemy poznać ich preferencje i rekomendować produkty, których potrzebują – podkreśla Grzegorz Szaton, Director Group Delivery Operations w Allegro, w rozmowie z Januszem Mincewiczem.

Czytaj więcej

LPP: Sukcesywnie rozwijamy aplikacje mobilne, które odpowiadają już za 80% sprzedaży online

– W naszym Contact Center zdecydowaliśmy się na implementację czatbotów, czyli wirtualnych asystentów sprzedaży, którzy w 50% rozwiązują samodzielnie wpływające zapytania, odpowiadając na 60 wiadomości w minutę – mówi w rozmowie z Januszem Mincewiczem Przemysław Lutkiewicz, wiceprezes zarządu LPP.

Czytaj więcej

Handel jest kobietą. Wywiad z prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji

Branża handlowa generuje w Polsce 19 proc. PKB, a sieci handlowe zainwestowały w Polsce 60 mld euro i stworzyły ponad 250 tys. miejsc pracy. Z Renatą Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji, rozmawia Janusz Mincewicz.

Czytaj więcej