Autor: Informacja prasowa

.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

W jaki sposób oszczędzać na transakcjach w euro? Kurs waluty może być Twoim sprzymierzeńcem

W XXI wieku handel międzynarodowy jest już standardem. Tysiące polskich przedsiębiorców kupuje i sprzedaje produkty, rozliczając się w euro, dolarach czy innych walutach. Umowy między firmami z różnych państw nie są skomplikowane i stosunkowo łatwo je rozliczać w urzędach. Najważniejszą kwestią jest jednak to, co zrobić, aby na nich naprawdę zarabiać? Jest na to kilka sposobów, zależnych od branży, rodzaju świadczonych usług czy oferty. Zawsze natomiast najistotniejszy jest kurs euro i jego ewentualne zmiany.

Czytaj więcej

Koniec roku – najlepszy moment na zagraniczną ekspansję

Ostatnie miesiące roku to wyjątkowo intensywny czas dla całej branży e-commerce. Listopadowe wyprzedaże na Black Friday trwające często przez cały tydzień, Cyber Monday, a potem gorączkowe zamawianie zakupów na święta Bożego Narodzenia - to nie tylko wyzwanie sprzedażowe, ale i marketingowe oraz logistyczne dla wszystkich e-sklepów. To także doskonała okazja do poszukania klientów za granicą.

Czytaj więcej

Weź udział w bezpłatnym spotkaniu online „Wirtualna Asysta - zawód przyszłości?”

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne wydarzenie „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości? Jak zacząć świadczyć takie usługi i zarabiać dobre pieniądze”, które odbędzie się już 7 grudnia br. o godz. 10:00 online.

Czytaj więcej

Program Partnerski Quantum: propozycja dla firm IT i związanych z logistyką

Quantum Qguar, producent systemów IT dla magazynowania, logistyki i produkcji, poszukuje partnerów – przedsiębiorstw, które chcą rozwinąć swój biznes poprzez sprzedaż, serwis oraz wdrażanie produktów krakowskiej firmy.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach online z cyklu IMOK Future of Skills

Już 15 listopada 2022 r. o godz. 19:00, odbędzie się bezpłatne wydarzenie online pt. „Jak zarządzać marką w cyfrowym świecie?”.

Czytaj więcej

Quantum Qguar, dostawca systemów IT dla logistyki, rozwija swój Program Partnerski

Programy afiliacyjne i partnerskie to coraz popularniejsza forma współpracy między przedsiębiorstwami. Niedawno swój Program Partnerski uruchomiła firma Quantum Qguar – krakowski producent systemów informatycznych dla magazynowania i logistyki.

Czytaj więcej

Automatyzacja i omnichannel – przepis na sukces w e-commerce

Jako przedsiębiorca sprzedający w internecie bez wątpienia ciągle myślisz o tym, jak zwiększyć wydajność procesów i ograniczyć koszty. Wprowadzenie strategii omnichannel oraz automatyzacja sprzedaży wyniesie Twój biznes na nowy, wyższy poziom!

Czytaj więcej

Znamy pierwsze nazwiska speakerów na E-commerce Trends Summit 2022

Prezes e-Izby Patrycja Sass-Staniszewska, ekspert Amazon Damian Wiszowaty, Phil Budden z MIT Sloan School of Management, Krzysztof Bulski, dyrektor zarządzający w Molecule Group, oraz Grzegorz Furtak, ekspert w dziedzinie pricingu i strategii monetyzacji – to pierwsza piątka ekspertów, która wystąpi na E-commerce Trends Summit 2022. Konferencja odbędzie się 15 września w formule online i jest przeznaczona dla wszystkich osób zainteresowanych zwiększaniem sprzedaży w Internecie i najnowszymi trendami w e-commerce.

Czytaj więcej

Praca w sprzedaży - jakich umiejętności oczekują pracodawcy?

Wiele osób interesują oferty pracy w sprzedaży i pomimo ogromnego wyboru nie zawsze udaje się zdobyć wymarzone zatrudnienie. Jeśli ktoś ma duże oczekiwania, to musi też coś sobą reprezentować, móc pochwalić się nieprzeciętnymi kompetencjami. Pracodawca mający przed sobą szereg CV może przebierać w kandydatach i zawsze będzie zależało mu na tym, aby jak najlepiej spełniali jego oczekiwania. Każda branża rządzi się swoimi prawami. Istotne jest to, aby mieć predyspozycje do wykonywania konkretnego zawodu. Wykształcenie i kursy to jedno, ale oprócz wiedzy znaczenie ma przede wszystkim doświadczenie. Osiągnięcia powinny być udokumentowane. Niektóre cechy i umiejętności są wręcz wymagane u sprzedawców.

Czytaj więcej

Wykorzystanie narzędzi CRM i raportowania PowerBI w zwiększaniu sprzedaży

Już we wtorek 21 czerwca w Warszawie odbędą się organizowane przez Intersys i Microsoft warsztaty dotyczące aktywizacji sprzedaży z wykorzystaniem narzędzi CRM oraz interaktywnego raportowania PowerBI.

Czytaj więcej

Sprzedaż B2B i handel transgraniczny na konferencji Shopware United Days PL

Już w poniedziałek 13 czerwca w Krakowie odbędzie się organizowana przez Strix konferencja Shopware United Days PL. Jest to największe wydarzenie poświęcone Shopware w Polsce. Organizatorzy postanowili skupić się na dwóch wyjątkowo aktualnych obszarach tematycznych, czyli sprzedaży B2B i handlu transgranicznym.

Czytaj więcej