R-GOL postawił na nowoczesny POS i skuteczny WMS od Streamsoft. Zobacz film!

Otwarty dostęp

Narzędzia POS oraz WMS to niektóre z rozwiązań systemu ERP Streamsoft Verto, jakie pozwalają R-GOL na kompleksową realizację sprzedaży w modelu omnichannel.

POLECAMY

  • Jak działa Streamsoft Verto w praktyce?
  • Co mówi o systemie Wojciech Radziwon, Marketing & e-Commerce Director R-GOL?
     

Zobacz film!

 

Firma R-GOL działa na rynku od ponad 21 lat, jest jednym z liderów branży handlu nowoczesnego. Prowadzi e-commerce R-GOL.com, który jest największym piłkarskim sklepem internetowym w Polsce i jednym z największych w Europie. Posiada także sieć salonów stacjonarnych, w tym sklep w Warszawie o powierzchni 620m2! – to największy w Polsce i jeden z największych, jeżeli nie największy obecnie, piłkarski sklep detaliczny w Europie. R-GOL prowadzi także Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski. W sumie w ofercie firmy jest ponad 8 tys. produktów piłkarskich, okołopiłkarskich i sportowych.

Streamsoft Verto w R-GOL

System ERP Streamsoft Verto zapewnia w R-GOL całościową obsługę procesów biznesowych firmy. Dla salonów stacjonarnych szczególne znaczenie ma nowoczesne narzędzie POS, które wspiera kompleksową obsługę sprzedaży, także w modelu omnichannel, dając możliwość np. odbioru zamówień internetowych w salonach z możliwością doboru towaru na jeden paragon czy zwrotów e-zakupów w sklepach stacjonarnych. Skuteczny WMS to z kolei pełne wsparcie na magazynie, przy kompletowaniu i weryfikacji przesyłek, w tym m.in. przyśpieszenie i uproszczenie procesu zbierania zamówień z wykorzystaniem kolektorów oraz współpraca z szafą sortującą Pick to Light.

System ERP dla branży omnichannel

Dowiedz się więcej o skutecznym rozwiązaniu IT dla handlu nowoczesnego!
 

Pobierz Case Study

Przypisy