Dział: Otwarty dostęp

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Wakacje 2024 w Polsce. Zobacz gdzie warto pojechać

Planowanie wakacji to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy szukasz idealnego miejsca na relaksujący wypoczynek. I chociaż w Polsce w wielu miejscach można podziwiać piękne nadmorskie krajobrazy, liczne opcje sprawiają, że ciężko zdecydować się na coś konkretnego. Z pomocą tego przewodnika dowiesz się, gdzie warto spędzić wakacje w Polsce w 2024 roku i na co zwrócić uwagę. Przygotuj się więc na przyjemne czytanie i razem z nami zorganizuj niezapomniany wypad nad morze.

Czytaj więcej

Okna plastikowe czy okna aluminiowe?

Wybór między oknami plastikowymi a aluminiowymi to jedna z kluczowych decyzji podczas budowy domu lub jego remontu. Każde z tych rozwiązań ma swoje unikalne zalety, które wpływają na komfort użytkowania, efektywność energetyczną, a także estetykę budynku. Decyzja ta może mieć długofalowe konsekwencje, dlatego warto dokładnie rozważyć wszystkie aspekty. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej obu opcjom, aby ułatwić Ci wybór najlepszego rozwiązania dla Twojego domu.

Czytaj więcej

Przełomowy benefit dla pracowników Supreme Energy. Czy spółka z sektora OZE wstrząśnie rynkiem mieszkaniowym w Polsce?

Supreme Energy, dynamicznie rosnąca firma sprzedażowa, jako pierwsza na rynku wprowadziła rewolucyjny benefit, w ramach którego wybuduje domy dla swoich doradców energetycznych. Spółka zadeklarowała wybudowanie i przekazanie na własność domu każdemu handlowcowi, który podpisze określoną liczbę umów i przepracuje w firmie min. 5 lat. Benefit „Your Supreme House” jest sposobem na obniżenie rotacji w zespole sprzedażowym i pierwszą inicjatywą prywatnej firmy, która rozwiązuje problem finansowania zakupu nieruchomości w dobie 30%-owych wzrostów cen mieszkań.

Czytaj więcej

Czy na rynku publikacji artykułów sponsorowanych jest jeszcze miejsce na nową platformę? 7Link proponuje optymalizację kosztów link buildingu

Nie każdy produkt czy usługa musi być rewolucją, innowacją i wywracaniem stolika. Ba, w zasadzie nawet nie może. Natomiast na pewno rynek pozostaje otwarty na alternatywy dla obecnie istniejących rozwiązań, jeśli wnoszą one jakąś wartość dodaną. Tym bardziej, gdy jest ona mierzalna w jednym z najbardziej interesujących nas aspektów – w kosztach.

Czytaj więcej

Agencja SEO – czym się zajmuje i dlaczego jej potrzebujesz?

Widoczność w wynikach wyszukiwania Google zależy od wielu czynników. Dzięki podjęciu odpowiednich kroków możesz pozyskiwać ruch z SERP-ów (Search Engine Results Page). Pokonanie konkurencji wymaga jednak odpowiedniej strategii i wiedzy. Jeśli chcesz osiągnąć wysokie pozycje w Google, potrzebujesz ekspertów, czyli agencji SEO. Czym dokładnie zajmuje się taka firma?

Czytaj więcej

Ideo Force organizuje 7. edycję Konferencji Lunch z e-commerce!

Agencja e-marketingu i e-commerce Ideo Force organizuje 7. edycję Konferencji Lunch z e-commerce, która tym razem odbędzie się pod hasłem: „Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce”. Wydarzenie odbędzie się już 8 września w Warszawie.

Czytaj więcej

Producenci chcą docierać prosto do klienta. Czy rynek pośredników odchodzi do lamusa?

Handel elektroniczny przeobraża się na naszych oczach. Coraz więcej firm rezygnuje z hurtowników, by docierać prosto do odbiorcy końcowego. Koń trojański, którym jest sprzedaż direct-to-consumer (DTC), porywa już nie tylko sprzedawców detalicznych, lecz także firmy B2B. Reakcja klientów? Znacznie częściej licząc się z groszem, zacierają ręce na myśl o oszczędnościach. Czy rynek hurtowy to już przeżytek?

Czytaj więcej

O biznesie na światowym poziomie. Impact’23 coraz bliżej

Już w maju biznesowe i technologiczne serce świata będzie bić nie w Nowym Jorku czy Londynie, ale w Poznaniu. To w stolicy Wielkopolski będziemy dyskutować o odpowiedzialnym biznesie, potrzebach świata, technologiach, ekonomii i polityce. Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczo-ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyjrzyjmy się szczegółom agendy.

Czytaj więcej

Impact’23 zapowiada się imponująco. 10-11 maja w Poznaniu wystąpią najlepsi światowi mówcy i liderzy biznesu.

Najbardziej rozpoznawalni mówcy w kraju i na świecie z Nassimem Talebem i Natalie Portman na czele, 7 scen, ponad 500 speakerów, 23 ścieżek tematycznych, warsztaty dla liderów biznesu i konkurs dla startupów z Polski wspierany przez Sebastiana Kulczyka i Puls Biznesu – to plan na dwa dni Impact’23, najważniejszego w Polsce i tej części Europy kongresu gospodarczo-technologicznego, który w maju 2023 r. odbędzie się w Poznaniu.

Czytaj więcej

Skuteczny marketing w social mediach - od czego zacząć?

Marketing społecznościowy rządzi się swoimi prawami. Co zrobić, aby czerpać z niego realne korzyści dla marki?

Czytaj więcej