Dołącz do czytelników
Brak wyników

Inne

22 października 2019

Pod naszym patronatem: Facebook Analytics - kurs od podstaw
Rusza sprzedaż pierwszego w Polsce kursu online o Facebook Analytics

0 76

Kurs video “Facebook Analytics: od podstaw” to kompletny przewodnik, dzięki któremu zrozumiesz, jak zbierać i analizować dane z Facebooka, Instagrama oraz własnego sklepu. Wszystko dzięki narzędziu FB Analytics, o którym na próżno szukać jakichkolwiek informacji w polskojęzycznych mediach specjalistycznych.
 

Tygrysy szkolą online!

Kurs o Facebook Analytics jest dostępny na Bazie Wiedzy - platformie learningowej, stworzonej i prowadzonej przez warszawską agencję social media - Social Tigers.
 

Od dawna brakowało na rynku kursu, dzięki któremu każdy mógłby nauczyć się w pełni obsługi narzędzia analitycznego jakim jest Facebook Analytics - zaczynając od konfiguracji Pixela Facebooka, przez tworzenie lejków sprzedażowych, aż po poprawne dobieranie modeli atrybucji. W Social Tigers postanowiliśmy tę lukę zapełnić - mówi Albert Radomski, autor kursu, a także szkoleniowiec i specjalista ds. performance oraz e-commerce manager w Social Tigers.

To pierwszy kurs video w Bazie Wiedzy - w czerwcu tego roku na platformie ukazała się 3. Odsłona “Księgi Adsów”, flagowej publikacji Tygrysów, która pomaga w opanowaniu systemu reklamowego Facebooka. Najnowszy kurs wprowadza z kolei w nieco bardziej zaawansowaną wiedzę.

Produkt kierowany jest przede wszystkim do pracowników działów social i e-commerce, marketerów, szefów, freelancerów oraz przedsiębiorców z sektora MŚP.


Od 22 do 25 października, kurs można zakupić w cenie 599 złotych, na stronie: www.socialtigers.pl/kursFBA

Regularna cena kursu będzie wynosić 849 złotych.

Przypisy