Dołącz do czytelników
Brak wyników

Inne

7 października 2019

Pod naszym patronatem: "Rzecz o sprzedaży"

0 553

Mentoring Theater to unikalna i nowatorska forma osobistej edukacji osadzona w przestrzeni teatru. Doświadczeni mentorzy/aktorzy biorą udział w inscenizacji, w której poruszane są istotne zagadnienia merytoryczne. To nie tylko niezwykłe spotkanie aktora z widzem, lecz przede wszystkim mentora z mentee, które daje możliwość przyjrzenia się sobie, własnym postawom i zachowaniom z „bezpiecznej odległości” fotela teatralnego.
 

WARSZTAT, TEATR & SZKOLENIE

Widz uczestniczący w warsztatach rozwoju osobistego może dotrzeć do głębokich przemyśleń, znaleźć przestrzeń do osobistej refleksji i skupić się na sprawach dla siebie ważnych. Mentoring Theater pozwala na samodzielną wędrówkę do własnych barier, mocnych stron, wyzwań, otaczających zjawisk i relacji zawodowych. Stwarza okazję do myślowych eksperymentów i inspiruje do nowych punktów widzenia.

POLECAMY

DLA KOGO?

„Rzecz o sprzedaży” to sesja skierowana przede wszystkim do ludzi pola, handlowców, doradców, konsultantów, działających we wszystkich segmentach rynku. Jeśli jakaś część Twoich obowiązków polega na pozyskiwaniu, przekonywaniu, negocjowaniu z klientami i potencjalnymi klientami, to z całą pewnością to wydarzenie może Cię rozbawić i jednocześnie czegoś nauczyć. Zapraszamy również menedżerów sprzedaży. To trochę o Was i o Waszych ludziach. Puszczamy do Was oko, żartem ukazujemy gorzką prawdę o współczesnej sprzedaży.

DEDYKOWANY SPEKTAKL

W formule dedykowanej przygotowujemy specjalną edycję spektaklu „Rzecz o sprzedaży”, która zawierać może odniesienia, sformułowania oraz konteksty związane ze specyfiką firmy, grupą odbiorców, celami spotkania, itd. Możliwe jest zarówno modyfikowanie istniejących scen, jak również dopisywanie dodatkowych scenariuszy merytorycznych. Dzięki temu powstają przedsięwzięcia sceniczno-edukacyjne szyte na miarę okoliczności.

Częstą praktyką w realizacjach na zamówienie jest dodatkowy warsztat (ok. 2h) z uczestnikami prowadzony przez Dariusza Milczarka i Michała Bukowskiego na temat zagadnień poruszanych w trakcie spektaklu. Stwarza on szansę na łatwe odniesienie umownej rzeczywistości teatralnej do realnej, zawodowej i prywatnej perspektywy uczestników.

Jeśli orga...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy