Dołącz do czytelników
Brak wyników

Inne

11 lipca 2019

Dlaczego powinieneś wiedzieć więcej o marketingu?
18. edycja Kongresu Online Marketing

162

Świat marketingu online kryje w sobie mnóstwo tajników i dynamicznie się rozwija. Chcąc być na bieżąco, koniecznie jest bieżące śledzenie trendów oraz  nieustanne dokształcanie. Kongres Online Marketing jest doskonałą okazją, by wzbogacić swoją wiedzę, zebrać inspiracje i wrócić z pomysłami, które mogą zostać wdrożone w pracy i przynieść zauważalne (i doceniane przez szefa!) sukcesy. Zdobyte umiejętności i wiedza mogą się przełożyć nie tylko na wyniki biznesowe w kampanii, ale również na możliwość robienia lepszych działań marketingowych niż konkurencja!
 

Co więcej, w tym roku drugiego dnia odbędą się warsztaty na 3 poziomach zaawansowania, a tematyka obejmie m.in. Fb ads, content marketing, Google Analytics i UX. Wartością dodaną jest okazja do pracy w multidyscyplinarnych zespołach i nawiązywania nowych znajomości, a jak wiadomo – w marketingu relacje to klucz do sukcesu!

W tym roku organizujemy to wydarzenie już po raz 18-sty i koncepcją edycji jest właśnie celebrowanie 18-stki. Każdy z nas ma ze swojej niezapomniane wspomnienia i bez wątpienia okazja do powtórki jest czymś wyjątkowym (właściwie dla tych, których wspomnienia w tajemniczy sposób uleciały, tym bardziej jest to szansa na nadrobienie zaległości). Jeśli chcesz wkroczyć w dorosły świat doświadczonego marketera, nie może tu Ciebie zabraknąć!

  • Jak sprzedawać jeszcze więcej w kanałach online? Metody perswazji i wpływania (manipulowania?) na potencjalnych klientów.
  • Jak ustrzec się największych błędów w e-mailowej komunikacji marketingowej i poprawić doświadczenie klientów (UX/CX)?
  • Jak sztuczna inteligencja i automatyzacja zmieniają w tej chwili oblicze marketingu online oraz Twoje życie?
  • Niech żyje SEO! Dlaczego nie wolno Ci ignorować ruchu organicznego?
  • Jak odnaleźć się w świecie nakładania się komunikacji offline i online? Sprawdzone metody hybrydowej segmentacji klientów i mediów.
  • Depresja konsumentów i hipokryzja marek, czyli gdzie popełniliśmy błąd? I jak możemy to naprawić?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych, a także mnóstwo inspiracji i pomysłów znajdziesz na Kongresie Online Marketing.

Serdecznie zapraszamy!!!

Gdzie: Złote Tarasy, Multikino, Warszawa

Kiedy: 10-11.10.2019 r.

Więcej informacji: //www.kongres-online.pl/

Przypisy