Autor: Marek Piasek

Odpowiada za marketing marek: Wolves Summit, Wolves Gate, Wolves Match, SeeBloggers, IncredBots; pasjonat automatyzacji procesów sprzedaży. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

CZY WKRÓTCE WSZYSCY STRACIMY PRACĘ, BO ZASTĄPIĄ NAS MASZYNY?

„Kiedy czyta się gazety, nie można oprzeć się wrażeniu, że bolączką naszych czasów są dwa problemy: inwazja komputerów (...). To prawda, i zdaję sobie z tego sprawę”. Tymi słowami włoski filozof Umberto Eco rozpoczął jeden ze swoich felietonów, który ukazał się światu w 1986(!) r. Minęło ponad 30 lat, a wciąż słyszymy to samo: zastąpią nas maszyny – wraz z rozwojem sztucznej inteligencji firmy przestaną potrzebować pracowników-ludzi i bezrobocie na świecie wzrośnie, bo ludzie przestaną być opłacalni... 

Czytaj więcej

17 wskazówek, które pomogą Ci świadomie budować i utrzymywać relacje na konkurencyjnym rynku

W 2018 r. działalność gospodarczą rozpoczęło około 380 tys. firm. Jednocześnie wg badań prowadzonych przez Euler Hermes w 2019 r. bankructwo ma ogłosić aż o 6% więcej spółek niż w zeszłym roku. Co to oznacza dla nas?

Czytaj więcej

W jaki sposób połączyć marketing i sprzedaż, aby zmaksymalizować przewagę konkurencyjną Twojej organizacji?

Już pierwszego dnia w swojej pierwszej poważnej pracy napotkałem problem, z którym boryka się wiele organizacji. Piastowałem wtedy stanowisko doradcy finansowego i moim zadaniem było pozyskiwanie klientów zainteresowanych uzyskaniem kredytu bankowego. Do dziś pamiętam mój pierwszy dzień. 60 telefonów do wykonania dzień po dniu.

Czytaj więcej

Skalowanie biznesu – strategia sprzedaży na 2019 rok. Wzrost o 300% przy 8-cyfrowych przychodach

Koniec roku. Większość z nas prywatnie lub biznesowo podsumowuje, co udało się dokonać, a czego nie. Czy nasze plany pozostały w fazie marzeń, czy udało się je urzeczywistnić? O ile za postanowienia noworoczne możesz zabrać się dopiero w styczniu, o tyle te dotyczące Twojego biznesu powinny zostać zaplanowane i wdrożone jeszcze w 2018 roku. Powinny, ale jeśli tego nie zrobiłeś, nie czekaj na następną okazję i już teraz zaplanuj dalszy rozwój swojej firmy.

Czytaj więcej

Jak zaoszczędziłem 112 godzin tygodniowo – krótka historia organizacji pracy

Wtorek. Wczesne popołudnie. Otrzymuję wiadomość na popularnym komunikatorze od redaktorki „Nowej Sprzedaży.” Przypomnienie.

Termin napisania artykułu. Wprowadziłem go kilka tygodni temu do kalendarza. Mam więc wszystkie niezbędne elementy i nie muszę robić „researchu”, czyli badania. Pracuję w ten sposób od dwóch lat. No właśnie, jak wykonywać swoje zadania oraz sprzedawać lepiej i wydajniej?

Czytaj więcej