Autor: Justyna Klimuk

Kierownik Zespołu Marketingu ds. Segmentu Rozwoju Biznesu
Sodexo Benefits & Rewards Services
Liderka z 15-letnim doświadczeniem w marketingu i sprzedaży. Posiada umiejętności z zakresu strategicznego planowania, transformacji struktur i optymalizacji procesów. W Sodexo, z którym związana jest od około 4 lat, odpowiada za zarządzanie kategorią rozwiązań wspierających marketing, sprzedaż oraz rozwój biznesu. Zorientowana na budowanie profitowości rozwiązań oraz relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Zajmuje się rozwojem nowoczesnych usług cyfrowych, w tym takich jak wirtualna karta i platforma Open eVoucher Sodexo. Wcześniej związana zawodowo z branżą ICT, pracowała dla takich firm, jak Microsoft, ProofHQ oraz Sage.
NAPISZ DO AUTORKI:
Justyna.KLIMUK@sodexo.com

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Doświadczenie na wagę lojalności

Potrzeby i zachowania zakupowe klientów zmieniają się niemal tak szybko, jak nasza rzeczywistość. Czy oznacza to, że jesteśmy skazani na błądzenie we mgle i szukanie po omacku? Niezupełnie. Gdy mowa o potrzebach klientów i budowaniu lojalności, wciąż jeden element jest niezmienny. Doświadczenie. Czy customer experience wciąż jest ważne? Dlaczego warto bliżej przyglądać się pokoleniu Z? I jak przekuć te informacje w skuteczny program lojalnościowy B2B?

Czytaj więcej

W walce o uwagę klienta i KONSUMENTA – jakie nagrody najbardziej motywują?

Rzeczowe czy pieniężne? Klasyczne czy wirtualne? Nieszablonowe czy tradycyjne? Wybór nagrody w konkursie lub akcji promocyjnej to często duży dylemat dla działów marketingu i sprzedaży. A to właśnie nagroda jest tym elementem, który wpływa na sukces całego przedsięwzięcia, angażuje uczestników, zaprasza do interakcji i obiecuje pozytywne wrażenia. Co więcej, przekłada się nie tylko na wskaźniki zakupowe, ale też na wzrost świadomości marki.

Czytaj więcej