Autor: Julia Pucek

Junior Event Manager w Cyrek Events

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Employer branding – jak zatrzymać pracowników w firmie?

Temat employer brandingu (EB) pewnie nie jest Ci obcy. Pomińmy zatem wstęp i przejdźmy do konkretów. Wiadomo, że w ofertach pracy powinny znaleźć się takie wyrażenia jak: „atrakcyjne wynagrodzenie”, „możliwość rozwoju” i „pakiet benefitowy” (oczywiście rozumiany w szerokim znaczeniu), a także niedawno równie popularne „stabilne zatrudnienie” i „praca hybrydowa”. W przeciwnym wypadku, na przebieranie w CV nie ma za bardzo co liczyć.

Czytaj więcej

Sprzedać siebie, czyli porozmawiajmy o tajnikach rekrutacji

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze – bez dwóch zdań. Ale zbudowanie swojego wizerunku nie kończy się wyłącznie na jednym spotkaniu. Nie bez powodu proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów, zanim ostatecznie pracodawca zdecyduje się na zatrudnienie tego idealnego kandydata. W niniejszym artykule przedstawię niektóre tajniki rekrutacji, które podpowiedzą, jak „sprzedać” siebie podczas tego procesu.

Czytaj więcej

Współpraca – współzależność czy połączenie sił?

Jak sama nazwa wskazuje, „współpraca” opiera się przede wszystkim na wspólnej pracy, a nie na osiągnięciu tego samego celu, który jest zaledwie jednym z jej elementów. Wiele osób natomiast często postrzega współpracę bardziej jako współzależność, niż połączenie sił. Dlatego w tym artykule przedstawię, w jaki sposób dobra współpraca wpływa na pozyskanie nowych klientów, a co za tym idzie – wzrost sprzedaży.

Czytaj więcej

Dbanie o potrzeby klienta jako jeden z kluczowych elementów zapewniających wzrost sprzedaży

Współczesny obraz branży handlowej skupia się przede wszystkim na obszarze e-commerce, gdzie bezpośredni kontakt z klientem został ograniczony do absolutnego minimum. Wirtualne podejście sprawiło, że przedsiębiorcy zaczęli zapominać o tym, kto naprawdę jest ważny – człowiek, który chce być ich klientem. Obecnie sam produkt i dobra promocja nie wystarczą. Niestety, właściciele sklepów przekonali się o tym dopiero w momencie, kiedy zostaliśmy skazani na lockdown.

Czytaj więcej

Nowy rok i nowa ścieżka kariery?

Początek roku to naturalny czas na to, by szczegółowiej pomyśleć o tym, jak mają wyglądać najbliższe tygodnie, miesiące czy lata. Pierwsze pytanie (w kontekście pracy), jakie powinniśmy sobie zadać, to czego tak naprawdę oczekujemy od swojej kariery zawodowej. Czy będzie to zmiana stanowiska, zawodu, firmy, czy branży? Otóż jedno wcale nie wyklucza drugiego.

Czytaj więcej