Autor: Izabela Nasiłowska-Włodarek

i.nasilowska-wlodarek@yesindeed.pl

Członek zarządu, współwłaściciel w firmie YesIndeed sp. z o.o. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz wsparciu sprzedaży w firmach z branży telekomunikacyjnej oraz finansowo-ubezpieczeniowej. Specjalizuje się w tworzeniu strategii dla programów zakładających wzrost sprzedaży i poprawę jakości obsługi klienta. Prowadzone projekty dla Nationale Nederlanden, Coca Cola i Grupa Żywiec zdobyły prestiżową nagrodę MP Power dla najlepszego programu motywacyjnego.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Grywalizacja w sprzedaży - pięć kluczowych zasad

Grywalizacja ma wiele zalet: wspiera wdrożenia, usprawnia procedury szkoleniowe i wzmacnia relacje w zespole. Z obserwacji rynku wynika, że także (a raczej przede wszystkim) skutecznie wspiera osiąganie celów sprzedażowych. Co więcej, eksperci wskazują, że sprzedażowcy dobrze reagują na gamifikację i chętnie angażują się w gry. Dzięki zgrywalizowaniu procesów cele osiągane są szybciej, a „słupki” pokazują wzrosty. Jak skutecznie grywalizować działy sprzedaży? Specjaliści wskazują na pięć zasad, które maksymalizują realizację KPI's

Czytaj więcej

Grywalizacja a lojalność w biznesie!

Od dłuższego czasu możemy zaobserwować wzrost zainteresowania klientów do wykorzystywania grywalizacji jako rozwiązania pozwalającego na realizację celów biznesowych. Firmy coraz chętniej poszukują nieszablonowych rozwiązań oraz nowych narzędzi do budowania lojalności swoich klientów. Wspólnie z naszym Klientem, firmą Benefit Systems, stworzyliśmy grywalizację letnią dla użytkowników kart MultiSport.

Czytaj więcej

Grywalizacja a lojalność w biznesie

Od dłuższego czasu możemy zaobserwować wzrost zainteresowania klientów wykorzystywaniem grywalizacji jako rozwiązania pozwalającego na realizację celów biznesowych. Firmy coraz chętniej poszukują nieszablonowych rozwiązań oraz nowych narzędzi do budowania lojalności swoich klientów. Wspólnie z naszym klientem, firmą Benefit Systems, stworzyliśmy grywalizację letnią dla użytkowników kart MultiSport.

Czytaj więcej