Autor: Ewelina Salwuk-Marko

Redaktor naczelna portalu Feszyn.com założonego w 2013 r., a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl. Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar, twórczyni kampanii społecznej wspierającej kobiety na rynku pracy GoWomen. Wykładowca akademicki w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i Wyższej Szkole Bankowej. Otrzymała statuetki „Diamenty kobiecego biznesu 2017”, „Kobieta, która inspiruje 2020”, „Kobieta sukcesu 2021”, „Diament kobiecego biznesu 2021”. Zwyciężczyni konkursu Business Tiger 2022. Członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu i finalistka akcji „Kobieta w biznesie”. Ukończyła dwa kierunki studiów związane z PR i CI. Strateg komunikacji, PR-owiec i specjalista od content marketingu. Ekspertka od digital marketingu. Od lat wspiera polskie marki, propagując ideę „Wybieram polskie produkty”. Twórczyni akcji „Polskie kobiece marki, które warto znać”. Prelegentka na wielu konferencjach, warsztatach czy webinarach. Motywuje ludzi do zachowania kultury i etyki biznesowej, która ma dla niej kluczowe znaczenie. Interesuje się również kwestiami związanymi z brandingiem i corporate identity. Branżą internetową zajmuje się od 2007 r., w którym to czasie zdobywała doświadczenie przede wszystkim w szeroko pojętym marketingu internetowym. Prywatnie miłośniczka seriali, pasjonatka mody, zafascynowana naturalnymi kosmetykami. Żona i matka.

Napisz do autorki:
info@agencjasalmar.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak PR może wspierać działania customer experience?

W dzisiejszym świecie pełnym zmiennych trendów i oczekiwań konsumentów skuteczna komunikacja oraz wyjątkowe doświadczenia klientów stają się kluczowymi elementami sukcesu organizacji. Public relations (PR) i customer experience (CX) to dwie potężne gałęzie zarządzania, które odgrywają kluczowe role w kształtowaniu wizerunku firmy oraz wpływaniu na lojalność klienta. W tym artykule przyjrzymy się, jak skuteczna integracja PR i CX może stanowić kamień milowy w budowaniu trwałych relacji z klientami.

Czytaj więcej

PR dźwignią handlu? Sprawdzone praktyki

Budowanie wizerunku jest jednym z najważniejszych elementów strategii marketingowej. Istnieje wiele różnych opcji: influencer marketing, digital marketing, marketing sieciowy, marketing afiliacyjny itp. A co z public relations? Działania PR nie są zarezerwowane tylko dla dużych firm z ogromnym budżetem, każdego dnia czy tygodnia można wdrażać różne warianty, aby osiągnąć zamierzony cel. Public relations może też fantastycznie wspierać działania sprzedażowe.

Czytaj więcej

Patronat medialny – jak może wesprzeć Twoją sprzedaż?

Szefie sprzedaży – napisałeś książkę/e-booka lub planujesz to zrobić, organizujesz wydarzenie, które potrzebuje promocji? Szukaj patronów medialnych! To jedno z lepszych rozwiązań, które znane jest od wielu lat. Niestety, nie wszyscy o nim pamiętają lub wiedzą, jak je wykorzystać. Patronaty medialne to nic innego jak wsparcie portali internetowych, gazet, radia czy telewizji. Mitem jest, że są one zarezerwowane tylko na popularne, duże wydarzenia czy do promocji książek znanych osób. W tym artykule postaram się przedstawić Wam możliwości, jakie płyną ze współpracy medialnej.

Czytaj więcej