Autor: Agata Rybarska

Konsultant biznesowy z ponad 15-letnim międzynarodowym doświadczeniem menedżerskim w globalnych korporacjach w obszarze marketingu i sprzedaży; aktywny mentor biznesu certyfikowany przez European Mentoring & Coaching Council, coach pracujący w oparciu o standardy International Coach Federation; od kilku lat doradza zarządom, szefom firm i ich zespołom, jak wprowadzać zmiany w ich firmach, żeby zbudować silną markę, zmaksymalizować sprzedaż i zwiększyć efektywność biznesową; we współpracy z zespołem Warda Consulting Team (www.wardateam.com) wspiera firmy w przygotowaniu i realizacji strategii marketingowych, budowaniu silnych marek w świecie cyfrowym, efektywnych działaniach pozyskujących nowych klientów
Napisz do autorki: 
info@wardateam.com
Profil na LinkedIn: 
https://www.linkedin.com/in/agata-rybarska/

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

O co chodzi z tym mentoringiem?

W Stanach Zjednoczonych aż 71% firm z listy Fortune 500 stosuje mentoring jako codzienne narzędzie wsparcia pracowników1. W Polsce również rośnie zainteresowanie mentoringiem biznesowym, profesjonalizuje się zawód mentora. Warto przyjrzeć się temu, dlaczego mentoring skutecznie rozwija menedżerów, kiedy warto z niego skorzystać i jak wybrać właściwego mentora, żeby zapewnić najlepszy efekt rozwojowy pracownika.

Czytaj więcej

Jak być szefem – coachem?

Rzeczywistość pędzi coraz szybciej, a wyzwań przybywa, więc zespół musi działać jak w zegarku. Bazując na sprawdzonym modelu uczenia, możemy jako szefowie nie tylko efektywniej wesprzeć budowanie kompetencji w zespole, ale też jego zaangażowanie i motywację.

Czytaj więcej

Sześć elementów skutecznej rozmowy sprzedażowej

Nowoczesna sprzedaż powinna się opierać przede wszystkim na umiejętności słuchania klienta z empatią i zadawania mu trafnych pytań. Dobrze przeprowadzona rozmowa sprzedażowa to efektywnie wykorzystana szansa na wywarcie wpływu i uzyskanie od klienta zobowiązania, czyli zamknięcie sprzedaży. Z tego powodu warto pamiętać o kilku istotnych zasadach, które powinno się stosować podczas prezentacji oferty kontrahentom.

Czytaj więcej

„Nowa normalność” i jej wpływ na zmianę potrzeb klienta

W nowej, postcovidowej rzeczywistości może się okazać, że sprawdzona, dobrze sprzedająca się i rentowna oferta nie będzie pasowała do obecnych oczekiwań jej dotychczasowych odbiorców. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nowy kontekst biznesowy wpłynął na zmianę ich potrzeb.

Czytaj więcej