Śmietniki internetowe, czyli jak uniknąć chaosu na stronie www Twojego biznesu

Marketing

Czy wiesz, co to jest SXO? To połączenie SEO (z pewnością znasz ten skrót) z UX – user experience. Z dojrzałej współpracy powstało SXO – search experience optimization, czyli umiejętność techniczno-wizualna dostosowania doświadczeń użytkownika z oczekiwaniami wyszukiwarek dla stron, sklepów, blogów, portali www.

Wysoka poprzeczka, jaką stawia przed nami świat cyfryzacji przedsiębiorstw, osiąga poziom niebywałości oraz wymusza zakres wiedzy ponad przeciętność. Czy dokonujesz analiz na temat tego, w jaki sposób jesteś kierowany przez UX-owy design e-sklepu i w ilu krokach jesteś w stanie dokonać bezpiecznego e-zakupu oraz dlaczego? Pamiętajmy, że prowadząc firmę jesteś również klientem. Wchodzimy w internet 5G, wszystko zmieniło się z dnia na dzień w świecie biznesu online i należy przyznać, że czasy nieumiejętnego handlu elektronicznego to droga donikąd. Jeżeli Twoje narzędzie, jakim jest www, zostanie od podstaw źle wykonane, właśnie wtedy wkraczasz w świat bezsensu, ale konsekwencję ponosi Twój biznes, a nie osoba czy firma, które je wykonała.

POLECAMY

Co to jest śmietnik internetowy?

Śmietnik internetowy to szereg nieumiejętnie wykonanych przedsięwzięć na stronie lub podczas jej tworzenia, zarówno bez wiedzy technicznej, jak i logicznej, które zamiast stworzyć potężne narzędzie do zarabiania pieniędzy, wpędzają ludzi i firmy we frustrację, spadek wiary w siebie, swoje produkty czy umiejętności. To powodowanie spowolnienia działań firmy, przepalanie pieniędzy na reklamy bez efektu, skierowanie swojego potencjału na próby zaistnienia w social mediach zamiast w wyszukiwarkach. To wydłużanie ścieżki rozwoju i możliwości oraz totalnej drogi naokoło. To zabieranie możliwości automatyzacji biznesu czy lejków sprzedażowych. To po prostu strony wydmuszki. Coś...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!

Przypisy