Dołącz do czytelników
Brak wyników

Inne

14 marca 2019

Jak zdobyć pieniądze i rozwinąć start-up?

0 594

Najlepsze pomysły na start-up to te, które rozwiązują problemy lub odpowiadają na wyraźne potrzeby. Co zrobić, gdy mamy taki pomysł? Już 27 marca, jak zwykle o 18.00, w TAURON Arena Kraków, odbędzie się kolejna edycja Xperts.PM! Tym razem zaproszeni eksperci podzielą się swoim doświadczeniem w rozwoju startup-ów i pozyskiwania źródeł ich finansowania. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak przygotować „pitch” pomysłu? Do kogo się zgłosić, z kim rozmawiać? Jak zbudować zespół, wyznaczyć cele i je realizować? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci – przedstawiciele środowiska inwestorów, funduszy, firm crowdfundingowych, a także twórcy i managerowie start-upów, które zaczynając w Krakowie, osiągnęły międzynarodowy sukces. Masz pomysł, ale nie wiesz jak zacząć? Masz start-up, szukasz kontaktów lub finansowania? To wydarzenie jest dla Ciebie!

POLECAMY

Zapisy na konferencję przyjmowane są na stronie: //xpertspm.com/iwe-event/jak-zdobyc-pieniadze-na-startup/

 

Oto sylwetki ekspertów:

Rafał Roszak - Dyrektor Inwestycyjny YouNick Mint, od lat związany z projektowaniem nowoczesnych produktów i usług. Pracował m.in. w projektach sieci Wyższych Szkół Bankowych, Beyond.pl czy e24cloud – pierwszej polskiej chmury obliczeniowej. Wieloletni praktyk metod NPD (service design, design thinking, SIT).

Mateusz Tułecki - CEO, pomysłodawca i organizator kultowej konferencji Internet Beta, Partner w Beesfund, Co-founder w Sellizer. Socjolog zafascynowany nowymi technologiami i ich wpływem na wszystkie dziedziny. Za swoją działalność otrzymał tytuł Człowieka Roku Polskiego Internetu oraz statuetkę Lwa Podkarpacia.

Marcin Zaborowski - CEO Sellizer, zakochany w Internecie i nowych technologiach. Odpowiadał za tworzenie i budowę ponad 10 biznesów. Pracował dla ponad 200 marek, m.in. HTC, NB, 4F. W 2017 odpuścił wszystkie biznesy i 100% zawodowego czasu poświęca Sellizerowi – narzędziu do automatyzacji i analityki sprzedaży.

Sergey Butko - Co-Founder, Dyrektor marketingu CallPage. Najmłodszy uczestnik europejskiej listy Forbes 30 Under 30. Doświadczenie i wiedzę zdobywał realizując projekty marketingowe w firmie konsultingowej oraz tworząc strony internetowe.

Adam Weber - CEO Pomelody i Awake Creative Agency. Doświadczenie i wykształcenie muzyczne okazały się bezcenne w biznesie. Pomelody jest startupem edtechowym...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy