Autor: Katarzyna Kapelczak

W przeszłości dziennikarka sportowa i copywriterka, obecnie specjalistka ds. marketingu internetowego w agencji SEO widoczni, w której zajmuje się tworzeniem artykułów blogowych z zakresu pozycjonowania, Google Ads, content marketingu. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając zagraniczne blogi o marketingu internetowym. Zna i wykorzystuje w codziennej pracy narzędzia SEO, takie jak Senuto, Ahrefs, Surfer, Semstorm, Google Keyword Planner, Google Analytics i inne. 

NAPISZ DO AUTORKI:
katarzyna.kapelczak@widoczni.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Dziesięć darmowych narzędzi AI, które rozwiną Twój biznes w 2024 r.

Czy w roku 2024 po okresie, który śmiało możemy określić czasem sztucznej inteligencji (AI), planowanie kampanii sprzedażowej różni się czymś od tych, jakie projektowaliśmy wcześniej? Myślę, że tak, i nie chodzi tu tylko o AI. W dobie wielu nowych możliwości, a także coraz droższych mediów i większej konkurencji planowanie działań online i strategiczne podejście będą kluczowe.

Czytaj więcej

Jak zarządzać wizytówką i optymalizować widoczność w Google Maps?

Profil firmy w Google, dawniej znany jako wizytówka Google Moja Firma, to jeden z najskuteczniejszych, najszybszych i najtańszych sposobów na wypromowanie firmy w wyszukiwarce oraz w mapach Google. By jednak osiągnąć satysfakcjonujące efekty i dotrzeć do docelowych odbiorców zainteresowanych Twoimi usługami, nie wystarczy samo założenie profilu firmy. Istotna jest jego właściwa optymalizacja. Sprawdźmy, jak zarządzać wizytówką w Google i optymalizować jej zawartość, by przyciągnąć zaangażowanych klientów i zwiększyć sprzedaż.

Czytaj więcej

7 sposobów wykorzystania AI w służbie customer experience

Customer experience, czyli doświadczenie klienta, stało się kluczowym czynnikiem sukcesu w konkurencyjnym świecie biznesu. Klienci oczekują spersonalizowanych i satysfakcjonujących interakcji z markami, które przekładają się na lojalność i powtarzalność zakupów. Jak jednak osiągnąć te cele w dynamicznym środowisku sprzedaży? Odpowiedź kryje się w wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI). Technologia ta powoli wkracza we wszystkie dziedziny życia i drzemie w niej ogromny potencjał w zakresie transformacji sposobu, w jaki prowadzimy sprzedaż i budujemy relacje z klientami. Sprawdźmy, w jaki sposób można wzmocnić obsługę klienta za pomocą sztucznej inteligencji.

Czytaj więcej

TOP 10 sposobów na wykorzystanie AI w e-commerce

Sztuczna inteligencja (AI) otacza nas z każdej strony – korzystamy z niej podczas zakupów w kasach samoobsługowych czy przeglądając strony internetowe. Wkrótce żaden biznes online nie będzie w stanie rywalizować z konkurencją, jeśli nie wdroży rozwiązań z zakresu AI. Dotyczy to także sklepów internetowych. Jakie rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji warto wdrożyć w e-commerce, by zwiększyć sprzedaż i satysfakcję odbiorców?

Czytaj więcej

Jak wzmocnić customer experience w sklepie internetowym?

W dobie rosnącej konkurencji coraz więcej sklepów internetowych zastanawia się, jak poprawić obsługę klienta w e-commerce. Rosnąca popularność customer experience wynika z coraz wyższych oczekiwań klientów. Ci bowiem podczas zakupów online zwracają uwagę nie tylko na cenę, ale na ogół doświadczeń, które zapewnia im konkretny sklep. Co mogą zrobić sklepy internetowe, by nadążyć za rosnącymi wymaganiami i jak wzmocnić customer experience w sklepie online?

Czytaj więcej

Jak weryfikować efektywność sprzedaży w SEO i Google Ads? Najważniejsze wskaźniki

Najważniejszym i najbardziej pożądanym efektem pozycjonowania oraz reklamy Google Ads jest wzrost sprzedaży, czy to w sklepie internetowym, czy to w firmie usługowej. Jak jednak weryfikować, czy działania SEO oraz reklama w Google faktycznie przynoszą oczekiwane wyniki sprzedażowe? Sprawdźmy najważniejsze wskaźniki efektywności Google Ads i pozycjonowania stron oraz sklepów pod kątem sprzedaży.

Czytaj więcej