Autor: Iza Krejca-Pawski

Po jej szkoleniach sprzedajesz więcej; trener i praktyk sprzedaży; uczy zespoły, jak przekraczać cele sprzedażowe; autorka książek „Elastyczne zarządzanie czasem” i „Sprzedaż. Tylko sprawdzone techniki”; prowadzi blog sprzedażowy www.izakrejcapawski.pl
 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Zaczynaj z wizją końca, czyli jak zamykać sprzedaż od pierwszej minuty rozmowy

Zamykanie sprzedaży to ostateczny efekt rozmowy czy serii rozmów z klientami i często budzi wśród handlowców wiele obaw. Część z nich woli poczekać, aż klient sam powie „zamawiam!”, bojąc się porażki.

Tymczasem, sprzedaż zamykamy już od pierwszej minuty rozmowy, a w tym tekście prześledzimy ten proces od końca, co pozwoli uniknąć najczęstszych błędów i zwiększyć wyniki. 

Czytaj więcej

Jak zmierzyć wzrost umiejętności handlowców w rozmowach telefonicznych?

Mierzenie wzrostu wskaźników, takich jak wyniki sprzedażowe czy billingi, jest łatwe, ponieważ dzięki liczbom możemy szybko ustalić, gdzie aktualnie jesteśmy. Jednak co zrobić, aby zespół regularnie osiągał satysfakcjonujące wyniki? Okazuje się, że mierzyć należy także wzrost umiejętności, czyli ulotny obszar miękki. 

Czytaj więcej

Jak zła obsługa klienta i reklamacji może zniszczyć reputację marki

Marketing dwoi się i troi, aby zdjęcia produktów czy treści postów były tak angażujące, żeby klient dosłownie kupował sam. Gdzieś tam na samym końcu znajduje się obsługa klienta i reklamacji, która wskakuje na listę priorytetów dopiero w momencie, gdy wydarzy się coś złego. Coś, co sprawia, że reputacja firmy może zostać zagrożona.

Czytaj więcej

Jak przygotować Twój zespół do automatyzacji obsługi klienta i utrzymać wysokie standardy?

Wdrożenie nawet najlepszych i najdroższych narzędzi automatyzacji nie pomoże Ci budować pozytywnych wrażeń u klientów, jeżeli pracownik obsługi klienta niewłaściwie odpowie na pytania czy nieuprzejmie zareaguje na reklamację. 

Czytaj więcej