Jak efektywnie pozyskiwać klientów, korzystając z nieoczywistych metod

Pozyskiwanie klienta

Istnieje wiele technik pozyskiwania klientów. Wiedzy jest dużo, jednak w dużej mierze powtarza się wszędzie to samo. By robić marketing lepiej i naprawdę wyróżnić swoją markę od konkurencji, najlepiej działać inaczej niż wszyscy.

W życiu i biznesie kieruję się zasadą, którą rekomenduję także moim klientom – jeśli wszyscy robią marketing w standardowy sposób, Ty podejdź do niego od innej strony. Po co? Czy nie lepiej robić coś, co zostało sprawdzone i działa? Jeśli chcesz osiągać przeciętne wyniki – tak, lepiej. Jednak wierzę, że zakładasz firmę po to, żeby zapewnić sobie godziwy poziom życia i zbudować markę, która przetrwa próbę czasu. W takim wypadku lepiej spojrzeć na biznes z innej perspektywy.
Jeśli nie zniechęcił Cię pierwszy akapit, to powinieneś zapoznać się z pojęciem Growth Hacking Marketing.

POLECAMY

RAMKA 1
Czym jest Growth Hacking Marketing?

Growth Hacking Marketing to sposób projektowania działań promocyjnych niskim kosztem, ale z dotarciem do szerokiego grona odbiorców. 


Choć brzmi to jak marzenie – jest wykonalne. Poświęciłem zagadnieniu GHM cały rozdział w publikacji Biblia e-biznesu 3.0, nad którą pracowało łącznie 83 ekspertów. Jak przedstawić tę coraz modniejszą w Polsce i na świecie strategię? Pokrótce chodzi o to, żeby nie marnować pieniędzy na reklamy czy agencję SEO. Żeby była j...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!

Przypisy