Autor: Wojciech Herra

Ewangelista sprzedaży opartej na budowaniu wartości, pogromca rabatów, przecen i rozdawania marży; przez klientów nazywany kosmitą; wierzy, że „ludzie komplikują sprawy z obawy przed prostymi rozwiązaniami”; uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, pokazując, że sprzedaż klientom korporacyjnym jest naprawdę prosta, tylko trzeba ją zrozumieć
 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Clienting, czyli zrozumieć klienta

„Wyobraź sobie świat, w którym dział marketingu liczy tyle osób, ile dzisiejszy dział handlowy. I wyobraź sobie dział handlowy, który liczy tyle osób, ile dziś zatrudnia dział marketingu”. Trudne, prawda? A to właśnie jedna z tez, jakie padły podczas mojej dyskusji z Jackiem Kotarbińskim o trudnych związkach sprzedaży i marketingu.

Czytaj więcej

Potęga trapezu

Gdy byłem małym chłopcem, mój tata bardzo często zabierał mnie do cyrku. W czasach, gdy nie było multipleksów, centrów rozrywki, parków trampolin i innych atrakcji, przyjazd cyrku „Zalewski” był nie lada wydarzeniem. 

Czytaj więcej

Tylko wartość nas ocali, czyli pomiędzy automatyzacją a jakością relacji z klientem

Gdy wpiszesz do wyszukiwarki Google słowa „sprzedawca” (salesman) i „przyszłość” (future), na pierwszych miejscach wyskoczą artykuły dodające do tych dwóch wyrazów trzeci: „śmierć” (death).

Czytaj więcej