Autor: Piotr Kaczmarski

Dyrektor sprzedaży oraz członek zarządu Sodexo Benefits and Rewards Services Polska. Odpowiada za całość procesów sprzedażowych, z naciskiem na dopasowanie do zmieniających się potrzeb oraz preferencji klientów. Pasjonat służebnego przywództwa i cyfrowej transformacji. NAPISZ DO AUTORA: www.linkedin.com/in/piotr-kaczmarski-b974745/

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

„Nie pozwól, aby dobry kryzys się zmarnował” – czyli jak skutecznie budować lojalność

Historia uczy nas, że programy lojalnościowe mają się niemal tak dobrze, jak źle ma się sytuacja gospodarcza. W czasach, gdy realna wartość pieniądza szybko spada, ludzie szukają sposobów na realne oszczędności. I cenią marki, które pozwolą im tę potrzebę realizować. Jak więc wyciągnąć lekcję z historii i skutecznie budować długoterminową lojalność, zarówno w sektorze B2C, jak i B2B? Jakie są trzy filary działań lojalizujących, które odpowiadają potrzebom dzisiejszych odbiorców i wpisują się w specyfikę naszej – nieustannie zmieniającej się i zanurzonej w technologii – rzeczywistości?

Czytaj więcej

Pięć sposobów na większą motywację i rekord sprzedaży na koniec roku

Targety, wskaźniki, progi sprzedażowe w grudniu nabierają szczególnego znaczenia, gdy na horyzoncie pojawiają się podsumowania, zamykanie projektów i planowanie noworocznych działań. Z jednej strony presja i pośpiech, a z drugiej spadki motywacji i energii. Jak sprostać tym wyzwaniom? Kompleksowość to słowo, które stanowi idealną odpowiedź – potrzebne jest połączenie kilku kluczowych elementów, by w nowy rok wejść z większym zaangażowaniem, odnaleźć się w sytuacjach kryzysowych i osiągnąć satysfakcjonujące wyniki.

Czytaj więcej