Autor: Marta Woźniak

Od 11 lat związana z komercyjnym projektowaniem graficznym; doświadczenie zdobywała, pracując w działach marketingu oraz agencjach reklamowych i marketingowych; obecnie współtworzy studio projektowe EMDICO Sp. z o.o.; autorka publikacji naukowych i branżowych. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Rola user experience w budowaniu przewagi konkurencyjnej

Ciągłe i dynamiczne zmiany, które zachodzą we współczesnym świecie, wpływają na zachowania i życie konsumentów. Doprowadziło to do powstania User Experience, złożonego zjawiska z pogranicza wielu dziedzin, m.in. psychologii, marketingu, informatyki, kognitywistyki i grafiki.

Czytaj więcej

Marketingowe badania opakowań

Badania marketingowe opakowań to złożony proces wymagający praktycznej wiedzy, zarówno na etapie przygotowywania, przeprowadzania, jak i interpretowania wyników. Źle przeprowadzone badanie może skutkować nieprecyzyjnymi danymi, które w konsekwencji przełożą się na błędne decyzje.

Czytaj więcej

Efektywniejszy marketing? Zainwestuj w design opakowania!

Stworzenie estetycznego i skutecznego opakowania wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności projektowych, ale również zrozumienia złożonych zjawisk społecznych i ekonomicznych, które kształtują życie współczesnych konsumentów.

Czytaj więcej