Autor: Marcin Żukowski

Ekspert social mediów, szkoleniowiec, prelegent, wykładowca, działa pod marką konsultingową Cyfrowy Tubylec, autor książek „Twoja firma w social mediach” oraz „Ty w social mediach”; prowadzi blog CyfrowyTubylec.pl
 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak zwiększyć efektywność marketingu przy jednoczesnym cięciu kosztów?

Koniec marketingu miał nastąpić chwilę po końcu historii. Po kryzysie w 2008 r. tradycyjny marketing wyparł digital i wydawało się, że co chwila pojawiać się będą coraz nowocześniejsze narzędzia, które zapewnią nam hiperefektywność. I co? Żadnego końca historii, a tym bardziej końca marketingu nie było i nie będzie. Witamy w nowym, wspaniałym świecie.

Czytaj więcej

Czy domykanie sprzedaży w social mediach jest możliwe?

W social mediach zarabia się dzięki kryzysowi. Tak było i będzie. Widać to chociażby ostatnio, patrząc na naszą piłkarską reprezentację. W jaki sposób przekłada się to na sprzedaż? Warto pamiętać, że z kryzysów wyrastają bowiem zupełnie nowe możliwości.

Czytaj więcej

Zautomatyzuj obsługę klienta na Facebooku

Na pewno oglądałeś „Matrix”. To film, który opowiada historię świata, w którym maszyny pokonały człowieka i zaczęły rządzić światem. Historia wzbudza emocje i porusza. Bo przecież technologia wchodzi w coraz więcej aspektów codziennego życia. Czy stanowi więc zagrożenie dla marketingu i obsługi klienta?

Czytaj więcej