Autor: Magda Grzegorzewska

Head of Business Development w Linker Cloud. Menedżer z ponad 8-letnim doświadczeniem w sprzedaży specjalistycznych produktów i rozwiązań na różnych rynkach dla sektora SMB oraz enterprise. Pasjonatka e-commerce oraz nowych technologii. Ekspert w zakresie e-fulfillmentu.
NAPISZ DO AUTORKI:
magda.grzegorzewska@linkercloud.com

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Automatyzacja pracy w zespole sprzedaży B2B? Poznaj sprawdzone narzędzia

Efektywność pracy i podejmowanych starań to zawsze gorący temat, szczególnie w zespole sprzedaży. Czy i jak można poprawić wyniki, nie zwiększając drastycznie liczebności działu? Albo jak maksymalnie wykorzystać potencjał rosnącego zespołu i dobrze go ukierunkować? Jeśli Twoja firma dynamicznie się rozwija, a decyzja o zatrudnieniu nowych osób jest coraz bliżej (lub już została podjęta), to ten artykuł będzie doskonałym punktem odniesienia!

Czytaj więcej

Sprzedaż online w dobie wojny i galopującej inflacji – czyli jak uchronić biznes przed spadkami

Jeszcze na początku bieżącego roku większość z nas była pełna nadziei w związku z dobiegającą końca pandemią oraz możliwością powrotu do równowagi. Powiedzieć, że pod koniec lutego ten optymistyczny plan wziął w łeb, to nic nie powiedzieć. Eskalacja wojny w Ukrainie oraz rekordowe odczyty inflacji sprawiły, że wiele biznesów po raz kolejny musiało wejść w tryb zarządzania kryzysowego.

Czytaj więcej

Transgraniczna sprzedaż B2B w nowej rzeczywistości

Przez długi czas zmiany w procesie sprzedaży B2B były ledwo widoczne gołym okiem. O procesie sprzedaży business to business za granicę mówiono zdecydowanie niewiele – bo i dziedzina sama w sobie dopiero od niedawna notuje wysokie wzrosty.

Czytaj więcej