Autor: Katarzyna Rząsa-Frońska

 ekspertka, moderatorka i facylitatorka design thinking i Creativity + Thinking w Concordia Design

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Lider dzisiejszych czasów. Dlaczego liderzy powinni pracować z trendami i sygnałami zmian?

Poszukiwanie nowej pracy jest jasnym sygnałem chęci znalezienia nowego celu i sensu działania. Doświadczenie pandemii postawiło przed wieloma z nas pytania: „Czy moja praca ma większy sens?”, „Czy daje mi oprócz pieniędzy także satysfakcję?”. Bez odpowiedzi na te pytania nie ma możliwości regeneracji sił i pobudzenia motywacji.

Czytaj więcej

How can I help? Dlaczego warto włączać klientów w procesy projektowe?

Biznes jeszcze nigdy nie był tak wymagający, jak teraz. Mając na względzie ograniczenia z dostawami, dostępnością produktów, konkurencyjnością i coraz bardziej świadomymi konsumentami, jeszcze silniej niż kiedykolwiek musimy… No właśnie, co?

Czytaj więcej

Usługa uszyta na miarę, czyli jak Millennium zaprojektowało nowy model rozmowy z klientem otwierającym RELACJĘ z bankiem

Jak Bank Millennium przy współpracy z ekspertami Concordia Design stworzył przyjazny proces obsługi klienta w placówce bankowej? Jakie to miało korzyści dla biznesu? O tym rozmawiamy z Agnieszką Otolińską-Grabską – kierowniczką zespołu zarządzania jakością obsługi sieci detalicznej w departamencie jakości oraz Katarzyną Nowotną – Senior Project Managerką w Concordia Design.

Czytaj więcej