Autor: Katarzyna Mońka

New Business Assistant w grupie marketingowo-konsultingowej Good One zrzeszającej agencje PR, SM, SEO & SEM, Digital & Influencer Marketingu; w codziennej pracy odpowiada 
za kontakt z klientem, tworzenie ofert oraz rozwój marek własnych; absolwentka kierunku Zarządzanie na Politechnice Warszawskiej; posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze marketingu, strategii oraz sprzedaży bezpośredniej

NAPISZ DO AUTORki: 
katarzyna.monka@goodone.co

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Optymalizacja i testowanie a strata czasu (i pieniędzy)

Żyjemy w czasach, gdzie mnogość dostępnych narzędzi i rozwiązań może paraliżować. Łatwo zgubić się w dżungli automatyzacji i optymalizacji, chcąc nadążyć za wirtualnym światem, testując nowości. Nawet najbardziej skuteczne i efektywne narzędzia nie pomogą, jeśli brakuje nam konsekwencji, chęci testowania różnych rozwiązań i zrozumienia celu ich wykorzystania.

Czytaj więcej

Jak zbudować skuteczną strategię sprzedaży dzięki umiejętności zadawania odpowiednich pytań

Badanie potrzeb i zrozumienia klienta to jedno z najtrudniejszych wyzwań w pracy handlowca. Zadawanie odpowiednich pytań i aktywne słuchanie to kluczowa umiejętność w sprzedaży B2B. Niestety, nikt z nas nie ma sekretnych mocy niczym główna postać z serialu Lucyfer, która dzięki jednemu spojrzeniu w oczy może dowiedzieć się, czego naprawdę pragnie dana osoba. My, zwykli śmiertelnicy, musimy radzić sobie za pomocą odpowiednich pytań.

Czytaj więcej

SKĄD CZERPAĆ WIEDZĘ SPRZEDAŻOWĄ – PRZEGLĄD NAJPOPULARNIEJSZYCH NARZĘDZI

Sprzedaż to delikatna, ale zorganizowana sztuka, w której łatwo o błąd. Nietrudno przekroczyć granicę między byciem handlowcem a byciem natrętnym sprzedawcą, który jest postrzegany pejoratywnie. Doskonaląc swój warsztat sprzedażowy, miej na uwadze negatywne podejście ludzi do agresywnej sprzedaży i odpowiednio dobieraj treści, na podstawie których budujesz swoje umiejętności.

Czytaj więcej