Autor: Katarzyna Kseniuk

Chief Operating Officer w Cyrek Events
inspiracją do napisania artykułu była dość szczególna sytuacja, jaka z powodu pandemii dotknęła branżę eventową, w tym naszą agencję; żeby przetrwać na rynku, musieliśmy (i nadal musimy) zaadaptować się do nowej sytuacji, wprowadzić nowe produkty do naszego portfolio, zmienić kanał komunikacji z klientami; ta sytuacja utwierdziła nas w przekonaniu, że gdy „jedyną stałą jest zmiana”, należy zawsze próbować przekuwać wyzwania w sukcesy i adaptować się do zmieniającej się rzeczywistości
NAPISZ DO AUTORKI:
Katarzyna.kseniuk@cyrekevents.com

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak wzmocnić tradycyjny kanał sprzedaży poprzez działania w sieci w siedmiu krokach

Skutki lockdownów, wprowadzanych wciąż nowych obostrzeń, a także niepewności konsumentów oraz ich zwiększonej uwagi w kwestiach bezpieczeństwa odczuła praktycznie każda branża. Nie inaczej rzecz się ma ze sprzedażą. Podczas gdy tradycyjny handel przeżywa kryzys o globalnym charakterze, sprzedaż internetowa wciąż rośnie w siłę.

Czytaj więcej

Nie bój się eksperymentować, CZYLI JAK ZMIENIĆ „NIE” KLIENTA W „TAK”

To nie jest typowy tekst poradnikowy. Nie jest on zbiorem gotowych tricków czy wskazówek, jak skutecznie radzić sobie z obiekcjami klienta. Ten artykuł ma charakter sentymentalny. To podróż do przeszłości, która naznaczyła niejako moją przyszłość – a rada, którą otrzymałam jako początkujący sprzedawca, niech zainspiruje teraz rozpoczynających swoją przygodę ze sprzedażą – handlowców i telemarketerów. 

Czytaj więcej

(R)ewolucja handlowca w erze pandemii – czy wyłoni się z niej nowy „gatunek” sprzedawcy?

14 marca 2020 r. ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz wzrostem zachorowań na wywoływaną nim chorobę COVID-19. No i stało się, nastąpiło „wielkie bum”. Nie tak wielkie, jak to sprzed 14 mld lat, gdy z gęstej i gorącej materii wyłonił się znany nam Wszechświat, ale również skutkujące powstaniem nowej jakości życia i nowej rzeczywistości, a co za tym idzie – także nowego modelu sprzedaży. Co to oznacza dla handlowców? Jak rysuje się ich postpandemiczna przyszłość? I w końcu, co wspólnego mają handlowiec, pandemia i teoria ewolucji? Zapraszam do lektury!

Czytaj więcej