Autor: Julia Janßen-Holldiek

Dyrektor CSA

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Rzeczywistość a oczekiwania CSA Email Summit 2020: Pomost między realiami a oczekiwaniami można zbudować tylko razem

Oczekiwanie, że każdy wysłany przez nas e-mail trafi tam, gdzie powinien, a jego odbiorca stanie się naszym klientem rzadko odpowiada rzeczywistości. Istnieje jednak kilka sprawdzonych sposobów, by pokonać przeszkody i skutecznie dotrzeć z korespondencją mailową do adresata.

Czytaj więcej

10 wskazówek na skuteczne kampanie e-mailowe w 2020 roku

Postanowienia noworoczne, tak jak fajerwerki i Kevin sam w Nowym Jorku, to nieodłączny element przełomu roku. Przez większość czasu pozostają one jednak tym, czym są – postanowieniami, które nigdy nie zostaną konsekwentnie wprowadzone w życie. Sojusz Certyfikowanych Nadawców (The Certified Senders Alliance – CSA) zestawił 10 sprawdzonych wytycznych na rok 2020, których należy się zdecydowanie trzymać, przynajmniej w przypadku, gdy chcesz w nadchodzącym roku prowadzić udane e-mailowe kampanie marketingowe oraz stawiasz na oparte na zaufaniu relacje z obecnymi i przyszłymi klientami.

Czytaj więcej

DANE jako podstawa dla bezpiecznego przekazywania poczty elektronicznej

Dobra reputacja otwiera wiele drzwi tak samo jak jej utrata te drzwi najczęściej zamyka. Dla osób prywatnych być może nie ma to tak wielkiego znaczenia jak w przypadku przedsiębiorców. Firmy wysyłkowe bowiem, usługodawcy czy też sektor bankowy żyją przede wszystkim ze swojej renomy i dlatego też chcą ją również w internecie utrzymać lub zoptymalizować. Jeśli jednak ich klienci staną się ofiarami ataku „man in the middle“, dobra opinia bardzo szybko się ulatnia. Dlaczego? Bo w ataku „man in the middle“ ktoś niepowołany staje pomiędzy klientem a dostawcą, twierdząc, że jest dostawcą. Taki atak jest również możliwy w odwrotnym kierunku.

 

Czytaj więcej