Konferencja „Zwinne przywództwo 2.0+” - odkryj nowy model przywództwa!

Otwarty dostęp

Pierwsza konferencja z cyklu Elite Leadership Program 2021 odbędzie się 2 grudnia 2021. Poprowadzi ją Justin Maciejewski, dyrektor generalny National Army Museum w Londynie oraz były konsultant McKinsey & Company.

Obecnie liderzy coraz częściej borykają się z niepewnością, brakiem pełnych informacji oraz gwałtownymi zmianami w środowisku biznesowym. Z takimi samymi wyzwaniami zmagają się również dowódcy wojskowi. Czego obecni liderzy mogą nauczyć się do armii? Jakich kompetencji oraz rozwiązań potrzebują?

POLECAMY

Na te pytania odpowiemy podczas konferencji „Zwinne przywództwo 2.0+”, która odbędzie się 2 grudnia. To pierwsze spotkanie z cyklu Elite Leadership Program 2021, który pokazuje liderom,  jak należy przewodzić w niepewnym środowisku biznesowym.  

Poznaj gościa specjalnego konferencji – Justina Maciejewskiego

Justin Maciejewski od lat jest związany z armią brytyjską, obecnie jest dyrektorem generalnym National Army Museum w Londynie. W przeszłości był brygadierem armii brytyjskiej oraz konsultantem w McKinsey & Company.

Wojskowe doświadczenia udowodniły mu, że wydawanie samych poleceń nie wystarcza, aby skutecznie przewodzić. Dzięki temu wie, że liderzy, którzy chcą zaangażować swój zespół powinni odwoływać się do konkretnego celu, by wzmacniać postawy proaktywne. Zatem jakie kompetencje oraz postawy liderskie są istotne w kontekście nowego modelu przywództwa? Już 2 grudnia Justin Maciejewski przekaże Ci gotowe narzędzia oraz rozwiązania, dzięki którym zaczniesz skutecznie przewodzić w niepewnym środowisku.

Chcesz dołączyć do uczestników?

Możesz wziąć udział w pojedynczej konferencji lub w całym cyklu. Wejdź na stronę esp.ican.pl i zarezerwuj miejsce!

Przypisy