Konferencja „Adaptacyjna kultura organizacyjna” – środowisko pracy w zmiennych realiach biznesowych

Otwarty dostęp

Ostatnia konferencja z cyklu Elite Leadership Program 2021/2022 odbędzie się 6 kwietnia 2022. Poprowadzi ją Christine McCarthy, dyrektor generalny TEC Leadership Institute, mówca oraz trener.

Firmy, które pragną konkurować na rynku potrzebują innowacji – produktowych, technologicznych, procesowych oraz organizacyjnych. W zmiennym środowisku biznesowym, opracowywanie i wdrażanie potrzebnych zmian stało się zadaniem angażującym całą organizację. Przedsiębiorstwa potrzebują więc kultury organizacyjnej, która da im przestrzeń do eksperymentowania, a z błędów wyciągnie cenne wnioski na przyszłość. Jak zatem stworzyć innowacyjną kulturę organizacyjną?

Na te pytanie odpowie Christine McCarthy jako gość specjalny konferencji Elite Leadership Program 2021/2022 „Adaptacyjna kultura organizacyjna”, podczas której wyjaśni, kiedy kultura organizacyjna staje się atutem, a kiedy obciążeniem. Wydarzenie odbędzie się już 6 kwietnia 2022 roku.

Kim jest gość specjalny konferencji?

Christine McCarthy jest dyrektorem generalnym TEC Leadership Institute, mówcą i trenerem. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w rozwoju organizacyjnym oraz doktorat z globalnych kompetencji przywódczych. Jej misją jest pomaganie liderom w dostosowywaniu osobistych i organizacyjnych podziałów kulturowych i funkcjonalnych tak, aby mogli rozwijać się w zmiennym świecie biznesu.

Zastanawiasz się, jak stworzyć środowisko pracy, które sprzyja innowacji i przyczynia się do wzrostu organizacji, zamiast go hamować? Już 6 kwietnia Christine McCarthy wskaże, jak budować kulturę zaufania oraz bezpieczeństwa sprzyjającego innowacjom i kwestionowaniu status quo.

Więcej informacji o konferencji znajdziesz na esp.ican.pl 

Przypisy