Autor: Tomasz Przybyłowski

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu działami handlowymi skupionymi głównie na sprzedaży zdalnej. Inżynier Informatyki z wieloletnim doświadczeniem, m.in. w zakresie technologii dla flot samochodowych, głównie bazujących na telematyce. Stawia na budowanie zgranego teamu sprzedażowego i długofalowej współpracy z klientami i współpracownikami.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Klient potrzebuje nie tylko produktu lub usługi, ale i daleko idącego wsparcia, relacyjności oraz empatii

Proces podejmowania decyzji zakupowych przez Klientów uległ w ostatnich latach ogromnej zmianie. Pojawiło się wiele nowych wyzwań geopolitycznych, ekonomicznych i społecznych, które determinują to, w jaki sposób Klienci szukają, analizują i akceptują oferty. Z moich obserwacji wynika, że rola pięknych sloganów reklamowych, dopracowanych materiałów marketingowych czy oferowanej ceny usługi lub produktu nie jest głównym czynnikiem sukcesu sprzedażowego. W Cartrack Polska wiemy, że nasi klienci potrzebują być wysłuchani i wspierani – to wykracza daleko poza zarządzanie tabelami przestawnymi w Excelu.

Czytaj więcej

Dobre praktyki kierownicze w zarządzaniu zespołem

Jesteśmy firmą technologiczną dostarczającą najwyższej klasy usługi SaaS, które optymalizują procesy biznesowe w obrębie floty pojazdów służbowych. W Polsce obsługujemy ponad 40 000 pojazdów. Działamy w branży szybko zmieniających się realiów rynkowych, nieustannie dopasowując się do wymagań klientów. To rodzi wielką presję na działy sprzedaży i powoduje konieczność układania sobie pracy menedżerskiej, w taki sposób, aby decyzje i kierunki realizacji celów były błyskawicznie realizowane przez zespół.

Czytaj więcej