Autor: Sebastian Kopiej

Prezes Zarządu w Agencji Commplace. Od ponad 25 lat wspiera marki zarówno z sektora B2B, jak i B2C, pozwalając im efektywnie i skutecznie osiągać cele biznesowe. 
NAPISZ DO AUTORA:
kontakt@commplace.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak skutecznie zbudować wizerunek handlowca? Lista 13 podpowiedzi, które pomogą wypracować markę osobistą

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu budowanie silnego wizerunku handlowca jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Wielu przedsiębiorców i profesjonalistów zdaje sobie sprawę, że marka osobista może przyspieszyć rozwój kariery i przyciągnąć więcej klientów. Oto lista 13 podpowiedzi, które pomogą Ci skutecznie zbudować wizerunek w branży, a tym samym skuteczniej realizować swoje biznesowe cele.

Czytaj więcej

Siedem narzędzi marketingowych, które wspierają pracę handlowca

Praca handlowca bazuje przede wszystkim na odpowiedniej renomie i opiniach klientów, a także kontrahentów biznesowych. By zwiększyć sprzedaż, a także poszerzać grono odbiorców, konieczne jest zastosowanie nowoczesnych narzędzi marketingowych i wizerunkowych. Na dość zatłoczonym rynku trzeba się wyróżniać. Ogromny rozwój w zakresie nowych technologii na rynku e-commerce, a także zmieniające się oczekiwania klientów – to wszystko sprawia, że następuje ewolucja zawodu handlowca. Oto, z jakich narzędzi marketingowych powinien korzystać, by stale poszerzać grono klientów.

Czytaj więcej